ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV

Yav adamı rahat bırakın :D

En azından delikanlı gibi takımını söylüyor. Provokasyon yapmadığı sürece farklı takımlardan arkadaşların da forumda yazması sorun değil bana göre.

Esas sorun GS taraftarı gibi gözüküp alttan alta laf sokmaya çalışanlarda. Bu konuda bile, yakın sayfalarda var 1-2 tane.

Macin Özeti

dhhsk762.jpg

:D
Onun arkasında da tuchel var ?
Sonunda resmide değistirmişsin nuri.

Arkadaslar ben maci izleyemedim... Pr4delli ve Hamza hoca arasinda ne farkliliklar sezdiniz? 4 gol atmisiz, daha atak bir futbolmu oynadik? Maci ozetleyecek bir renktas varmi?

Beyler bu arada Melo kendi çıkmak istememiş Hamza Hoca açıklamasında öyle diyor.,on dk daha oyna demiş hoca Melo da 20 dk oynayayım demiş ama dayanamadı diyor demek.ki Melo konusunda da hocanın hatası yok

Sony Xperia

kimse simarmasin .

Rakibin seni ciddiye almaz gibisine yedek agirlikli kadroyla cikmis , sen full kadro bir tane genc denemekten korkuyorsun .
ve maci 4-2 yendigine seviniyorsan yuhhh derim

Sözler Hıncal Uluç bu arada.
biggrin.png
Adam biliyor işi. Bu besteden Saldır Galataaasarayyy'lara. Ondan tepki göstermişti adam. :)

"Piyanist Mehveş Emeç, söz ve bestesi kendisine ait olan Galatasaray Marşı'nı izinsiz kaydedip çoğaltan 3 şirket aleyhine toplam 21 milyar 600 milyon liralık maddi- manevi tazminat davası açtı. Emeç davalılar Bir Numara Yayıncılık, PC Bilgisayar Teknoloji Market ve Odeon Kompakt aleyhine açacağı ceza ve ek tazminat haklarını saklı tuttuğunu vurguladı. İstanbul 6. Asliye Ticaret Mahkemesi'ne avukatları Suna Güzin Arkan ve Özdemir Arkan aracılığıyla başvuran Mehveş Emeç, marşın CD olarak izinsiz kaydedip çoğaltıldığını öne sürdü. Başvuruda telif hakkı Emeç'e ait olan parçanın kayıt ve çoğaltma hakkının imzalanan sözleşme doğrultusunda 10 yıllığına BMG Müzik A.Ş.'ne verildiği vurgulandı. Emeç'in avukatları Kültür Bakanlığı'ndan tescil ettirmeden bandrolsüz olarak piyasaya süren her 3 şirketten toplam 21 milyar 600 lira tazminat isteminde bulundular. "
Emeç'ten tazminat davası

:)

Son düzenleme:
Seviyenize hayran kaldım,tam size yakışır bir düzey.Eskişehirliyim ve zaten bunu belirterek siteye üye oldum.Ben de görüşümü yazıyorum. Tahammülünüz yoksa yabancıya üye kaydını açmazsınız.Ben kendi adıma FB maçından bir oyuncuyla sahaya çıkan takımımla bugün gurur duydum.Üstelik bu oyuncuların çoğu geçen sene bankasyada oynuyorlardı.Hal böyleyken böyle bir rakibe karşı bile topla oynama üstünlüğünü kaptıran GSın oyunundan duyulan memnuniyeti de çok abartılı buluyorum.2-2 ile 3-2 arasında neredeyse GS topa hiç sahip olmadı.Verilen ikinci penaltı çok kolay çalınmış bir düdük. GS tvde kaptan Cüneyt bile 'eğer hakemin Eskişehirli oyunculara kart göstermedeki rahatlığı GS için de geçerli olsa zaten Melo o dakikaya kadar oyunda kalamazdı' dedi.Maçın başlarında Emrenin kasten Causiçin bileğine basması da o çok tartışılan FB-Eskişehir maçındaki Emre faulünün bir kopyası.Direk rakibi sakatlamaya yönelik net kırmızı.3-2 iken Serdar Özkanın 6 pasta bomboş pozisyonda gol atmak üzereyken Selçukun arkadan müdahalesi de bence Pandeve yapılandan çok daha net bir penaltı.Hakem Eskişehir lehine tartışılacak bir-iki etkisiz yerde verilen faul dışında ne yapmış,maç başlar başlamaz Andaçın Semihe yaptığı net sarı kartlık faulü kartsız geçirmiş.Onun dışında her kritik kararı GS lehine. Bu kadar sahadaki güç dengesi adaletsiz,hakem tercihleri adaletsiz bir maçı ite-kaka kazanan GS bence çok kötü durumda.

Bu şekilde maç analizi yapsaydınız daha iyi olurdu. Serdar Özkan'a yapılan da tertemiz müdahale. İki penaltımızda doğru. Sizin stoperiniz futbol oynamadan bihaber ise biz ne yapalım? Melo'nun kırmızı daha erken olabilirdi. Bunun dışında ciddi bir hatasını görmedim hakemin.

manyak dolu memleket,fena bi top oynamayıp 4 atıp sevindirmiş adam taraftarını,neye gençler yoktu da adamlar a3müşte,bize ne ulan isterse a10la çıksınlar-sanki messiyi yedek bıraktılar oynatmadıkları hürriyet a.q.

Milletçe tembeliz ama her zaman mükemmeliyetçiyizdir. Hocanın katkısını inkar edenler var.

Takım pres yapıyor, oyunda eskisi kadar kırılgan değiliz, daha coşkulu oynuyoruz. Tüm bunlarıda geçtim. Karttan sonra hoca 10 dakika bocaladığımız sırada Yasin' i oyuna alarak maçı çevirdi. Bunuda mı görmediniz?

GT-I9300 Tapatalk

Milletçe tembeliz ama her zaman mükemmeliyetçiyizdir. Hocanın katkısını inkar edenler var.

Takım pres yapıyor, oyunda eskisi kadar kırılgan değiliz, daha coşkulu oynuyoruz. Tüm bunlarıda geçtim. Karttan sonra hoca 10 dakika bocaladığımız sırada Yasin' i oyuna alarak maçı çevirdi. Bunuda mı görmediniz?

GT-I9300 Tapatalk

Sen futbolu yeni izlemeye başladın herhalde...Yeni teknik direktör yeni bir hava demek bugün olan birazcık çaba gayet normal bir şey...

Hangi teknik direktör gelirse gelsin bu maç böyle olacaktı...Takım ilk yarıyı bitirsin o zaman anlarız Hamza ve takımdan ne olacağını...

6 as takım oyuncusu vardı bu gün eskişehirin.
Bugünkü maçta Eskişehirin 11'i:
Sinan Ören (Yedek kaleci) Birol Parlak (yedek), Berkay Dabanlı (yedek) Semih Güler (ilk 18e giremiyor) Kaan Kanak(yedek), Raheem Lawal(yedek) Goran Causic(ilk 11), Serdar Özkan(yedek), Andaç Güleryüz(ilk 18e giremiyor), Erkut Şentürk(yedek)Mirkan Aydın (yedek)
Eskişehirin FB maçı kadrosu:
[FONT=pt_sansregular]
Boffin, Kamil Ahmet Çörekçi, Berkay Tolga Dabanlı, Sezgin Coşkun, Ergün Teber, Sissoko, Hürriyet Gücer, Causic, Erkan Zengin
İki kadro arasında ortak iki isim var.Biri Causiç.Diğeri de Diego sakatlanınca tekrar 11e dönen Berkay.[/FONT]

Takim kesinlikle daha pozitif bir görüntü verdi.
Daha istekliydik ve sut istatistiginde gördügümüz gibi daha hucumcuyduk. Ilk yari kontrol bizdeydi.
Ikinci yari özellilkle kirmizidan sonra baski yedik biraz. Sonlarina dogru toparlanip 2 gol bulduk.

Takim ama yeterince isirmiyor ve ikili mucadelelerde cok zayif.

Üst Alt