ZTK 14/15 H:2 | Balçova Yaşamspor 1-9 Galatasaray | MS | 16 Aralık | ATV - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:2 | Balçova Yaşamspor 1-9 Galatasaray | MS | 16 Aralık | ATV

Gol yediğimiz dakikalardaki yorumlar efsane olmuş :)
aslında o 15 dakika takımın gerçek gücünü gösteriyor bence. 3.lig takımının kapasitesi 15 dakika. o sürede fizik kondüsyonlar denkti ve elemanlar bizden iyiydi ama adamlar ondan sonra yoruldular fizik olarak bittiler. bizim oyuncularda ondan sonra coştu tabi. aslında bu salaklar 15 dakika saldırmak yerine güçlerini dengeli kullansalardı bu fark olmazdı.

aslında o 15 dakika takımın gerçek gücünü gösteriyor bence. 3.lig takımının kapasitesi 15 dakika. o sürede fizik kondüsyonlar denkti ve elemanlar bizden iyiydi ama adamlar ondan sonra yoruldular fizik olarak bittiler. bizim oyuncularda ondan sonra coştu tabi. aslında bu salaklar 15 dakika saldırmak yerine güçlerini dengeli kullansalardı bu fark olmazdı.

Tamamen mental olarak goruyorum o 15 dk yi.Bizim oyuncular pek asilmadi maca geriye bile donmemislerdi.Ama golden sonra sinirleri bozuldu bizimkilerin. :)

Bu ne la... :red:

B5Dn9OlIUAEO6r7.jpg

Balçova kalecisi konuştu: "Zaman olsa Galatasaray daha çok atacaktı"

FBM Makina Balçova Yaşamspor kalecisi Engin Kaya, Galatasaray maçından sonra olay yaratan tweetlerini değerlendirdi.

17 Aralık 2014, Çarşamba Yorum Yaz
A+A-
Ziraat Türkiye Kupası'nda 9-1 yenilen FBM Makina Balçova Yaşamspor'un karşılaşmadan önce attığı tweetlerle Galatasaray'ı hırslandırdığı öne sürülen kaleci Engin Kaya, "Maça bu kadar asılacaklarını tahmin etmiyorduk. Zaman olsaydı, daha fazlasını atacaklardı" dedi.

Fenerbahçeli olduğunu, tartışılan tweetleri Galatasaraylı arkadaşları için yazdığını söyleyen kaleci Engin, "Arkadaşlarımla twitter üzerinden birbirimize espri yaparız. Ben de haftalar önce Galatasaray, Başakşehir maçında 4 gol yiyince twitter hesabından arkadaşlarıma geyik muhabbeti yaptım" diye konuştu.

İlk yarı 5-1 bittikten sonra Galatasaraylı futbolcuların kendilerine, "Medyaya öyle demeçler verirseniz sonuç da böyle olur" dediğini söyleyen genç file bekçisi, şöyle devam etti:

"Maçın ikinci yarısı oynanırken, Hamit Altıntop bile hala arkadaşlarına, (Saldırın) diyordu. Bizim kadromuzdaki 25 futbolcunun 16'sı ilk kez profesyonel ligde forma giyiyor. Sahaya çıkan ilk 11'imizin büyük bölümü 19-20 yaşındaydı. Kupada Balıkesirspor ve Elazığspor'u eleyince insanlarda haliyle bir beklenti oluştu. Ama Galatasaray'ın bu kadar hırslı oynayacağını ve maça bu kadar asılacağını beklemedik."

DHA

FBM Makina Balçova Yaşamspor kalecisi Engin Kaya, Galatasaray maçından sonra olay yaratan tweetlerini değerlendirdi.

17 Aralık 2014, Çarşamba Yorum Yaz
A+A-
Ziraat Türkiye Kupası'nda 9-1 yenilen FBM Makina Balçova Yaşamspor'un karşılaşmadan önce attığı tweetlerle Galatasaray'ı hırslandırdığı öne sürülen kaleci Engin Kaya, "Maça bu kadar asılacaklarını tahmin etmiyorduk. Zaman olsaydı, daha fazlasını atacaklardı" dedi.

Fenerbahçeli olduğunu, tartışılan tweetleri Galatasaraylı arkadaşları için yazdığını söyleyen kaleci Engin, "Arkadaşlarımla twitter üzerinden birbirimize espri yaparız. Ben de haftalar önce Galatasaray, Başakşehir maçında 4 gol yiyince twitter hesabından arkadaşlarıma geyik muhabbeti yaptım" diye konuştu.

İlk yarı 5-1 bittikten sonra Galatasaraylı futbolcuların kendilerine, "Medyaya öyle demeçler verirseniz sonuç da böyle olur" dediğini söyleyen genç file bekçisi, şöyle devam etti:

"Maçın ikinci yarısı oynanırken, Hamit Altıntop bile hala arkadaşlarına, (Saldırın) diyordu. Bizim kadromuzdaki 25 futbolcunun 16'sı ilk kez profesyonel ligde forma giyiyor. Sahaya çıkan ilk 11'imizin büyük bölümü 19-20 yaşındaydı. Kupada Balıkesirspor ve Elazığspor'u eleyince insanlarda haliyle bir beklenti oluştu. Ama Galatasaray'ın bu kadar hırslı oynayacağını ve maça bu kadar asılacağını beklemedik."

DHA

penaltıyı neden vermediği belli oldu yasine :D
sen hamitle dalga geç sonra gocun

Kaleciye bak? Lig farki var diye aciyalimmi simdi? Ozaman her maci 3 farktan sonra bitirelim, hakem hemen düdügü calsin! Sonucta kendini kanitlamak isteyen oyuncular vardi sahada, yane sizin demeclerinizle felan alakasi yok!

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

17 sene sonra resmi deplasman maçında 5 gol derken?2008'de Sivas'ı 3-5 yenmiştik ya efsane maçtı hop oturduk hop kalktık,ne çabuk unutuldu? :D

Ayrıca Uefa ön elemesinde de Belgrad'ı 1-5 yenmiştik diye hatırlıyorum 2010/2011'de.
Valla ben bir yerde okumuştum onun için öyle yazdım. Birde son zamanlarda hep kısır geçen maçlar olduğu için hiç aklıma gelmedi. O maç zaten en efsane maçlarımızdan biridir kesin. Ayhan'ın müthiş golünü hatırladım şimdi.

Balçova Yaşamspor Başkanı Fatih Komili, “Arsenal'li oyuncular da böyle tweetler atsa, hırslanıp onlara da 9 gol atacaklar mı” diyerek Galatasaray'ı eleştirdi.

Balçova Yaşamspor Başkanı Fatih Komili, 9-1’lik tarihi maçın ardından konuştu. 9 gole çok üzülmediklerini belirten Komili, şunları söyledi;

“Maçta öne geçtik, ikiyi de bulabilirdik ama olmadı. Galatasaray 30. dakikadan sonra coşup 15 dakikada 5 gol buldu. İkinci yarıda bu kadar coşup 9 gol atmaya gerek yoktu. Takımımızda ilk kez gece maçı oynayanlar var. Bunları düşünüp daha kontrollü olabilirlerdi. Bunu anlamsız bulduk. Bizim oyuncuların tweetleriyle hırs yaptılar deniyor. Diyelim ki Arsenal’li oyuncular bu şekilde tweet attı, onlara da 9 gol atacaklar mı? Galatasaray’da 8 milli futbolcu vardı. Pandev’in, Bruma’nın aldığı paralar bizim bütçemizden fazla. Bu açıdan haksız rekabet oldu” dedi.

Keşke Avrupa’da olsaydı Kulübün idari menajeri Haktan Tırıs da, “Biz kendi çapında gayet mütevazı bir takımız. Galatasaraylı oyuncuların bu hırsı ve motivasyonu keşke Avrupa kupalarında da olsaydı” ifadesini kullandı.

ikinci maçta 10+ atmak farz
as takımla çıkıp 20 tane atacan ki daha çok kudursun
sen 4 4 4 diye tempo tutarsan çapsız çapsız hamitle falan dalga geçersen delerler

Son düzenleme:
Üst Alt