ZTK 14/15 H:2 | Balçova Yaşamspor 1-9 Galatasaray | MS | 16 Aralık | ATV - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:2 | Balçova Yaşamspor 1-9 Galatasaray | MS | 16 Aralık | ATV

Şu mersin maçını dolduralım artık bi zahmet be. Bu sezon boş tribünler. Takım artık havaya girdi. Bizde üstümüze düşeni yapalım. Çok şükür şu ölü toprağını kolay attık. En azından ligde fazla yara almadan.
Allah bozmasın takımımızın ahengini. 41 kere maşallah

Artık seyirci havaya girdi maçlara gidecektir, ben kesin giderim mesela:k19:

Maçı seyredemedim. Biri özet geçebilir mi?

Sinan nasıldı???

I am the one who knocks!

bol gollü güzel bir macti takimda asagi yukari hepsi istekliydi ve iyi oynadilar ilk golü biz yememize ragmen. Sinan da o kisa süre icerinde harika oynadi 1 gol ve asist yapti bir iki tane de baya sert sutlari oldu ümitliyiz yani :k19:

22be448e8f973ec1d97d74b68c53c4ac_k.jpg

bol gollü güzel bir macti takimda asagi yukari hepsi istekliydi ve iyi oynadilar ilk golü biz yememize ragmen. Sinan da o kisa süre icerinde harika oynadi 1 gol ve asist yapti bir iki tane de baya sert sutlari oldu ümitliyiz yani :k19:
Sağol renktaş :) Ben açıkçası Sinan dan çok ümitliyim, bu çocuk boş değil yani. Hamit Yekta falan gireceğine bu gencecik yetenek şans bulsun vallahi.

I am the one who knocks!

Kuşlar birşey bulamayınca 9 atmamıza sarmış neymiş insanda biraz utanma olurmuş 9 tane atılırmıymış yazıkmış sanki kendileri atabilse yok atmayalım deyip vazgeçecekler :D

İyi oldu fenev yalakası balçovalı futbolcu bozuntularına. Öyle twitter'dan, instagram'dan atıp tutarken daha akıllı olurlar bundan sonra. Çuval kalecilerine ve Gyi 6 olarak yazan lavuğa da 6yı ters çevirip monteledik süper oldu. Galatasaray adamı ..... anladı onlar

Son düzenleme:
Antuya şöyle bir baktım.Güçsüz bir takıma 9 tane gol atmak haysiyetsizlikmiş.Gece gece güldürdü beni yine angutlar.Doğru şike yapıp 9 gol atmalıydık ozaman kutlarlardı bizi.Onların haysiyet anlayışı o çünkü.

B1oV2w-IcAAL1Xb.jpg:small

engin kaya @enginkaya1
Takip et
Bu nedir ya✌️4mund???????????? hamit altıntopu süresiz kadro dışı bırakacaklar "4" numaralı forma giydiği için kesin??????????????????????????????
00:19 - 5 Kasım 2014

Hamit'in penaltiyi Yasin'e niye vermedigi belli oldu. Bunu görmüş:red:

Üst Alt