ZTK 14/15 H:4 | Galatasaray 0-2 Diyarbakır BBSK | M.S | 22 Ocak | ATV - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:4 | Galatasaray 0-2 Diyarbakır BBSK | M.S | 22 Ocak | ATV

Bence Hamza hocanin gormek istedigi Melo'nun stoper mevkisinde nasil bir performans gosterecegi buna gore karar vermek Melo ve Emre Can arasinda. Bu maca kupa maci olarak bakmiyorum ben bu mac lige hazirlik maci bizim icin, oyun icinde cok degisiklik olabilir deneme amacli.

antrenman havasinda gececek bu mac bence. ve hafta sonu ilk defa birlikde oynayacak bir onbiri simdiden görmek en mantikli bir tercihdir.

en iyi antrenman macdir. sonucda karsimizda real madrid gibi bilmem ne yipratici takim yok.

Çok daha kötü olacağını düşünmüyorum stoper olduğu maçlarda arkaya çok top sarkıttı Melo. Hikmet Karaman da biliyordur bunu muhtemelen.

welbeck kepaze etti meloyu stoperde çok iyi değil belki ama rizeyide sayıyıorum hem rize hem amedspor zayıf takımlar çok sırıtmayacak hatta bir + sıda şu olucak ki geriden daha iyi top çıkartıcaz tarz olarak chede yakın çünkü melo emrecan semihin biraz daha agresif hali gibi böyle daha ofansif bir kadro olduk parçalıcaz amedsporu

welbeck kepaze etti meloyu stoperde çok iyi değil belki ama rizeyide sayıyıorum hem rize hem amedspor zayıf takımlar çok sırıtmayacak hatta bir + sıda şu olucak ki geriden daha iyi top çıkartıcaz tarz olarak chede yakın çünkü melo emrecan semihin biraz daha agresif hali gibi böyle daha ofansif bir kadro olduk parçalıcaz amedsporu

Katılıyorum şu anki maç için, umarım Rize uzun toplarla sıkıntı çıkarmaz bize. Melo'yu geçtim Hakan da bomba çünkü.

Üst Alt