ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan

hamza efendi sinan gümüşü oynatır heralde bu maçtada oynamazsa hangi maçta oynayacak....prensi umutu kesecek mi bakalım

sinan gümüş en fazla 2. yarı yedek girer.
boş beleş teneke kupası çok mu önemli ? kupayı alsan bile oyuncuların maç başı paralarını hesap etsen yine zarardasın .
gruplarda elenip işimize bakacaktık .
cezalı melo ve chedjoe ayrıca bruma da oynasın hem melo'nun maç eksiği var iyi olur.
prensi umut mudur ne zıkkımdır onu da oynatır ...
maç da sonucu da umrumda değil sadece takımımı izlemek için maçı kaçırmam .

sivası elersek trabzon da başakşehir de (bursanın cezası kalkmadığı sürece) UAL'ye katılmayı garantiliyor gibi bir şey , sadece 4. olan daha az ön eleme oynayarak gidecek

sivası elememiz(veya ilk maçtan avanalı skor almamız) belki de şampiyonluk yolundaki rakiplerimizin 1er maçının daha hafif geçmesini sağlayabilir

Yahu oynayacağımız 3 maç var en fazla kupada. Neyine önemsemiyorsun? Neden yedek takımla çıkıyorsun? Neden Sneijder'i Muslera'yı oynatmıyorsun ki?

Kupayı da ligi götürebilecek maç temposunu kaldırmak o kadar zor değil. 3 maç oynayacaksın fazladan. Sakatlık olacaksa normal lig maçında da olur.

Muhtemelen kalede Sinan oynayacak. Kalecilerin rotasyona fazla ihtiyacı olmadığını biliyoruz. Sonuna kadar gelmişken neden hala Sinan?

Bundan sonra tam kadro çıkmak lazım. Kupayı o kadar da küçümsememek ayıp oluyor....Ayrıca göz zevki diye bir şey var. Ben Sneijder i izlemek istiyorum.

sneijder 10 gündür yatıyor en azından 45-60 dakika oynamasında sakınca yok üstelik iç saha maçlarında sneijder daha iyi oynuyor. sabriye gelince oynasa da oynamasda pek fark etmiyor şu aralar takımın en formsuz adamlarından biri zaten.

Sabrinin kondisyonu ve sakatlik riski belli. Sahsen ben Akhisarda Tarik ile oynamak istemem. Hele hele Ched ve Melo gibi defansi tutan iki oyuncumuz yoksa.

Sneijderde Umutu sag kanatta gördügü an cinnet gecirecek bunu hepimiz biliyoruz.

Üst Alt