ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan

Olcan ve Umut yine oynuyor... Artık sınırları zorluyor! Sinan Bolat'ı oynatıp Telles'i atabilirdi sol beke. Forvette BYılmaz'ın oynaması gerektiğini söylemeye bile gerek yok.

Maç başı alsın diye aldı.

Vizyonu falan geçtim, Selçuk-Sabri gibi bitik isimleri oynatması büyük hata. Zaten kepaze top oynuyorlar, Akhisar maçında bu 2 isimden hiç bir beklentimiz olmasın. Rakip sahada elleri bellerinde yürürler.
Kadro, taktik ön planda tutularak değil, maç başı ve para hesapları ön planda tutularak oluşturuluyor her hafta.

Selçuk'un cezalı olduğu maç dışında, ligde tüm maçlarda 90 dakika sahada kalmış :D İnanılır gibi değil, 27 maç rezalet top oynayıp 27x90 dakika sahada kalmak. Kupa maçlarında da maç başı alsın mr.snail morali düzelir belki, kıyamam. Yıllardır depresyonda.

Stada bak... Rezalet !!!
Sonra stadın kapasitesini yükseltelim diye yorumlar okuyorum. Stadın daha 1/3 dolduramıyoruz.

Şaka maka bizim zemin ne güzel olmuş. Halı gibi MaşAllah.

Hamza'dan hala daha beklentisi olan mı var? :red: Futbolcuların, takımın ve hatta rakip takımın maç günü durumları etkendir kazanıp kaybetmemiz konusunda... Bir de tabi Hamza'nın keyfine göre saçma sapan oyuncu tercihleri yapıp yapmaması :red:

Ama hoca iki maçtır taktiksel istikrarını koruyor :) Bugün beklentim yine takımın Umut ve Olcan ile ilk 60 dakika rakibi boğup, son 30 dakika yorgun defanslarının arkasına Burak'ın sarkıtılmasıdır :38573:

Stada gitmek heralde çok zor keşke Sami Yen'n arazisinde stat yapsaydık.

10 bir kişiymiş.Habire sözdüğünüz uA'da olmasa statta kimse olmayacak.

Stadın boş kalmasına ben de şaşırıyorum ama aslında insanlara da hak vermek gerekiyor diye de düşünüyorum. Metro çalışmıyor, belediye otobüs tahsis ederse ulaşım var, tahsis etmezse ulaşım yok gibi. Kendi aracınla gidersen ancak o işte.

GT-I9300 Tapatalk

Üst Alt