ZTK 15/16 H:4 | Karşıyaka 1-3 Galatasaray | M.S | 12 Ocak | A Haber - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:4 | Karşıyaka 1-3 Galatasaray | M.S | 12 Ocak | A Haber

Valla gelecegi konusuldugu gunden beri kucuk takim topcusu dedim.

Ayrica tarihimizde turkiyeden aldigimiz hic bir yabanci ise yaramamistir da diyen benim.

Bu sadece 1 penalti.

Bu herifin mental problemi oldugu acik . Bazi polyannalar bunu unutuyor. Bjk yi yeniyorlarken eline top alip mac topunu vuran gerizekalidir Donk. Tekrarinda yenildiler.

Bunun disinda bir salaklik daha yapmisti hatirlamiyorum simdi.

Rakip takim fair play ayagina topu Kasimpasa'ya vermisti yanilmiyorsam Donk da o topa vurup gol atmisti. Böyle birsey vardi tam nasildi pek hatirlamiyorum ama Sota sonra takima dedi topa dokunmayin diye rakip takimda o golün santrasindan yürüye yürüye Kasimpasa kalesine gidip gol atip durumu "esitlemisti".

Tam bir mal hakikaten. Geçen sene o performansı Sneijder sayesinde vermiş demek ki. Kendisiyle alakalı bir mevzu değilmiş onu anlamış olduk.

301564_o28b1.jpg

Yasin iyice kendini kaybetti, yerine adam lazım.

Cok abartildi Yasin. Ancak yedek oyuncusu olur bizde.

Eyvallah gecen sene ligin ikinci yarisinda iyi katki verdi ama zaten sampiyonluklarda cogu zaman bir kac adam illaki öne cikar. Muslera ve Sneijder'in öne cikmasi kadar dogal birsey yok beklenti bu yönde zaten, Yasin bu ikilinin arasina 3.sürpriz olarak katildi. Unutmamak lazim ki Yasin sol tarafta Telles ve Sneijder'in cok ekmegini yedi.

Gecen sene takimda tek iyi calisan birsey vardi o da bu üclüydü bence. Yasin bu takimda ancak yedek olur ama yok yerli Ronaldo yok bilmem ne diye tabiri caizse götü kalkti adamin iyice.

Tam bir mal hakikaten. Geçen sene o performansı Sneijder sayesinde vermiş demek ki. Kendisiyle alakalı bir mevzu değilmiş onu anlamış olduk.

Aynen abi. Aynisini Ahmet'e de yazdim simdi, tamamen ayni düsüncedeyim.

Telles-Sneijder-Yasin üclüsü iyi giden nadir seylerden biriydi gecen sene. Sneijder'in etkisi tabi Telles den daha büyüktü. Nasil gecen seneki sampiyonluk istisnai bir durum iseydi aynen Yasin'in performansi da öyleydi. Sampiyonluktan sonra ben mutlaka kanat lazim diyordum CL icin cok yetersiz oldugu bariz idi ama Süperlig icin bile yeterliligi tartisilir, en fazla yedek oyuncu olur bizde o da yokluktan.

Üst Alt