ZTK 15/16 H:4 | Karşıyaka 1-3 Galatasaray | M.S | 12 Ocak | A Haber - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:4 | Karşıyaka 1-3 Galatasaray | M.S | 12 Ocak | A Haber

Yasin yerine kanat da oynasin. Biktim ben artik Yasin'in mal mal hareketlerinden.

ben bir takımda form kaybetmeye başlayan herkesin bir müddet yedeğe alınmasından yanayım

bunun faydası çok. 1. si ilk 11 dekilere kimsenin yeri garanti değil demiş oluyorsun.2.si yedeklere kendini hazır tut mesajı veriyorsun. 3.sü form kaybedeni iyice saçmalamadan taraftar aforozundan kurtarıyorsun.

Her zaman söylüyorum Bu Chedjou Semih'ten daha kazma...

bu 2 oyuncu yan yana oynayınca en az 3-4 tane rahat gol yiyoruz... bu takıma en az 2 stoper lazım

Koyduk geçirdik son 8 dakika kendimizi kaybettik.

Volkan Pala, Sinan Gümüş >>> Burak, umut

Olcan yasinin yanında Ronaldo gibi.

Her zaman söylüyorum Bu Chedjou Semih'ten daha kazma...

bu 2 oyuncu yan yana oynayınca en az 3-4 tane rahat gol yiyoruz... bu takıma en az 2 stoper lazım

Heh ya. Bi ben mi görüyorum diyordum bu takımın çok acil en az 1, ideali 2 stopere ihtiyacımız olduğunu ?

Sağ bek bu takımın 5. ihtiyacıdır.

1. ön libero ( Donk hikayedir hikaye!!)
2. acil ihtiyaç Forvet. 1 değil 2 adet aslında ya neyse. Sebebini söylememe gerek yok sanırım!!
3. Stoper. Semih-Ched ortaklaşa bitirecekler bizi. Her maç ölümcül hatalar, biri yapmasa diğeri yapıyor. Rakip forvetlere inanılmaz yumuşaklar. Pozisyon hatası yapıyorlar, yapılan ortaları pasları bizim gibi seyrediyorlar. pozisyon almayı beceremiyorlar.
4. Sağ açık. Takımda Olcan, Poldi, Yasin orijinal yerleri sol açık!! Sağ açık yok takımda. Hem yasinin form tutması için yedek kalması gerekli. Sanırım kendini CR7 sanıyor. Biraz yedek kallırsa onu da geri kazanabiliriz.
5. Sağ bek. Benim de içime sinen iyi bir adam alacağız sanırım. imza atmadan da emin olmak istemiyorum malum başkanımız Dursun !!

1. ihtiyaç için aldığımız adam bence çok yanlış adam. Görücez .
ve bugün belki 5. ihtiyacımızı karşılayacağız. Ligin 2. yarısı 3 gün sonra başlıyor!!

Son düzenleme:
Üst Alt