ZTK 17/18 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Hükmen | 19 Nisan | ATV - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 17/18 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Hükmen | 19 Nisan | ATV

Adamın kafası gerçekten yarılmış lan işte bariz belli. Herkes mi oyun oynuyor:D Bence hükmen alırlar adamlar devam etmek zorunda falan değiller sonuçta maça.

arkadaşlar şenol güneşin geçirdiği travmanın sebebi belli oldu, göğsünde patlayan su bardağından seken sular kafasına isabet edince yere serilmiş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yüzde yüz numara!!! Tamam karşı taraftaki fener falan ama görüntülere bakınca çok net anlaşılıyor... Yani inanılmaz bir tiyatro dönüyor. Velev ki para geldi! Yani ambulans, müşade altına alınma, fenalıklar geçirme... Yok böyle bişey! Bir zamanlar aynı olayı Otto Bariç yapmıştı. Karşısındaki teknik direktör de Şenol Güneş'ti. Demek ki bu numaraları oradan çakızlamış :D

Eger konusulanlari anladiysam bizim saha son iki mac kapanicak ve bjk macini hukmen vericez

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Pepe nin kart nolacak onu söyleyin
pepenin kart 2 mac dostum.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim maçta kesin yok yani dimi? Maçın ertelenmesi bunu değiştirmiyordur heralde
ertelenme olsada bisey degismiyor takribi musabakalar icin kesinlesmis kararlar gecerlidir. basit hafif mudahale veya yanlis bir kart olsaydi 1 macla yirtabilirdi ancak bizim macta olma ihtimali "0".

pepenin kırmızı direk mi, yoksa sarı+sarı mı
eğer çiftsrılıysa 1 maçla iş biter.
Doğrudan kırmızı disiplin kurulu incelemesine gider. Özel bir affedici durum yoksa en az 2 maçtan başlar..
Benim bilgim bu yönde...

Bu Beşiktaş TT ASY deki maçta da bize her turlu tahriği yapacaklardır. Çok dikkatli olmak lazım.
bunlardan beslenen bi kulup ama bizde de ayni olay yasanirsa artik ters teper yerler kirmizilari kacamazlarda. saldirmaya basladikca bu defa hukmen maglupte sayilabilirler. tabi tum bunlarin yasanmasi icin besiktasin yeniliyor ve sampiyonlugu kaybediyor olmasi lazim.

Senol güneşin ceketinin koltuk alti kisminin yirtik olduğunu goren taraftarimiz kendisine yeni ceket alması icin bozuk para atmistir. Paralardan biri yanlışlıkla Şenol güneşin kafasina isabet etmistir. Burada art niyet yoktur blakis tataftarimiz kendisine yardim eli uzatmak istemiştir. Bu tataftarimiz tespit edilip fair play davranisindan ötürü odullendirilmelidir.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Olay gerçekten bu reis gerçekten şu açıklamayı yapsalar şaşırmam beklenir yani bunlardan ki tahmin ettiğim gibi operasyon senaryo falan demişler tamda beklendiği gibi.

Şenol abartmış olabilir belki ama bazı arkadaşları deneye çağırıyorum. Siz sahada durun birimiz de kafanıza bozuk para atalım. Bakalım ne olacak.

Iyide renkdas 1,5 cm capinda yuvarlak bir bozuk para nasil 6 - 7 cm lik yarik acar? Patinajmi yapmis kafada?

Ikincisi zimbali fotolarda ortada yarik yok yani zimbanin birlestirdigi bir yara izi gorunmuyor. Birde zerre gram kan yok. Kimsenin gunahini almak istemem ama durum bir garip ben cozemedim.

Üst Alt