ZTK 17/18 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Hükmen | 19 Nisan | ATV - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 17/18 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Hükmen | 19 Nisan | ATV

Aptalca bir karar. Bir futbol maçının tatil edilmesi çok ekstra bir karar. 2013'te onbine yakın kişinin sahaya girmesi gibi bir şey olursa tatil edilmeli ve direk hükmen verilmeli.

Defalarca kez hakeme,oyuncuya,teknik adama madde atıldı bu ülkede, hiç tatil olduğunu görmedim. Eğer hayati bir durum olursa o zaman değişebilir.

RTE kumpas dedi, savcılık harekete gecti..

TFF hukmen maglubiyet vermez, veremez bence..

Bu maç kaldığı yerden seyircisiz oynanır sanıyorum.

DbPfQjdW0AAYgHC.jpg

evet Pepe yok bize karsi

Aptalca bir karar. Bir futbol maçının tatil edilmesi çok ekstra bir karar. 2013'te onbine yakın kişinin sahaya girmesi gibi bir şey olursa tatil edilmeli ve direk hükmen verilmeli.

Defalarca kez hakeme,oyuncuya,teknik adama madde atıldı bu ülkede, hiç tatil olduğunu görmedim. Eğer hayati bir durum olursa o zaman değişebilir.

Ya da dogrusu bu , oncekiler hatali . Zidane buraya gelip madridle , kafasi yarilsa bence o zaman da tatil olur

Bu arada hukmen kesin , talimatlar acik , boyle bir maci yeniden oynatirsan altindan kalkilmaz

Ya da dogrusu bu , oncekiler hatali . Zidane buraya gelip madridle , kafasi yarilsa bence o zaman da tatil olur

Bu arada hukmen kesin , talimatlar acik , boyle bir maci yeniden oynatirsan altindan kalkilmaz

Lyon-Bjk maçı geçen sene oynandı. Maç bitince seyircisiz ceza,puan silme vs. verilir ama eğer oynanacak durumdaysa o maç oynanmalıdır.

Lyon-Bjk maçı geçen sene oynandı. Maç bitince seyircisiz ceza,puan silme vs. verilir ama eğer oynanacak durumdaysa o maç oynanmalıdır.

Her ne kadar tiyatro yapmissa da kafasi acilan kisi teknik direktor . Takimi kenardan idare eden kisi . O islevsiz kalinca futbola elverisli ortam var denemez

Bizde senelerce yanlis uygulandi diye kemiklesti bu hata

Fenerbahçe - Beşiktaş, Türkiye Kupası yarı final ikinci maçı kaldığı yerden 3 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 20:30'da oynanacak.

Karşılaşma, yarıda kaldığı dakika olan 57. dakikadan itibaren o andaki şartarla ve seyircisiz olarak oynanacak. (Goal)

Üst Alt