ZTK 17/18 YF M:2 | Galatasaray 0-2 Akhisarspor | MS | 18 Nisan | A Spor - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya abicim 9 tane yedek oynamış alanya ya bu takim mi çıkacak. Futbolcuların moral olarak bozulacağını nasil iddia ediyorsun
Ya abicim 9 tane yedek oynamış alanya ya bu takim mi çıkacak. Futbolcuların moral olarak bozulacağını nasil iddia ediyorsun
su an tahminen garry feghouli muslera nagi fernando belhanda zil takip mutluluktan ucuyor ve umursamiyor tinlamiyormu diyorsun yani? öleyse haklisin! degilse benim dedigime gelir, ve alanyaya moralsiz bir sekilde cikariz!

o 9 numaralı embesili aldıgı her macta puan kaybetti bunu nasıl göremiylrsun terim nasıl göremiyorsun ruh hastamısın halamı takıntılısın

Diyecek söz bulamıyorum kendi kendimizi rezil etmekte üstümüze yok seneye şu gitsin bu gitsin dicemde kimi alcaz yerine hangi parayla alıcaz kaç tane kaliteli Türk futbolcu varda alıcaz utanmadan sıkılmadan maaşına zam isteyen Yasin'i gönderip yerine kimi alıcaz mecburuz bu ahlaksız namussuz heriflerle devam etmeye. Latovlevici'ye gram kızmıyorum abi adamın çapı bu ben bu adamı Galatasaray'a layık görüp isteyen hocanın suratına tüküreyim.

Fatih hocayla finalde Fener'e koymak vardı olmadı.Canın sağ olsun hocam en azından ilk11dışındaki oyuncuların bi işe yaramadığını gördük iyi bir ayar sonrası alanya galibiyeti ile arenada beşiktaş ı ağırlarız

Maçtan önce hepimiz kadro iyi dedik, Alanya maçına yorgun çıkmayalım diye. Bugün eleyip Alanya’ya yorgun çıkacağımıza elenip dinlenmiş şekilde çıkmayı tercih ederim. Yemişim kupayı. Cidden bir teneke parçasından fazlası değil. Zaten en en kötü ligde 4. olacağımızdan UEFA’ya her türlü gideceğiz. O yüzden fazla kafaya takıp abartmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rtas ben uayi savundum bu sabah

Ama simdi insanlarin midesinin bulanmasini cok iyi anliyorum

Ne oldu da bana satastin simdi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kardeş sataşan sensin
sucuk sucuk diyen kim

uA'yı savunman da çok önemli bir şey değil. Böyle düşünen insanlar uA dese ne olur demese ne olur
tamam biz sucukçuyuz sucuk yiyoruz tamam mutlu oldun mu hadi işine git kardeş

Satasan ben miyim? Ben ne 4. oluruz dedim, ne sampiyon olamayiz. Sucuksever diyince satasmis mi oluyorum? Bu kadar mi espiriye tahammulun yok?

Sucuk diyince hemen sinirlenen ben miymisim?

Sinirleri germeye gerek yok. Sampiyonluga inanmaya devam. Isimiz gucumuz Galatasaray.

Satasan ben miyim? Ben ne 4. oluruz dedim, ne sampiyon olamayiz. Sucuksever diyince satasmis mi oluyorum? Bu kadar mi espiriye tahammulun yok?

Sucuk diyince hemen sinirlenen ben miymisim?

Sinirleri germeye gerek yok. Sampiyonluga inanmaya devam. Isimiz gucumuz Galatasaray.

sucuksever diyince sataşmış oluyorsun bu espri değil.
ben sana ya. sever desem sataşmış olmayacağım öyle mi?

Aramızda belli bir samimiyet yok daha. Olsa gelip desen takılıyordur derim güler geçerim.

Sezonu mental açıdan noktaladığımız maç emeği geçenlerin ABV diyorum,Şu rahat maçta bize eziyet eden gerzek oyuncuların hepsinin canı cehenneme ben bu kadar aptallığı kaldıramıyorum ve bu saçma takımın maçlarını izlemeyeceğim sene sonuna kadar ligide verecekler besbelli duruyorda belki bi mucize olur.

Terim neden Donkla başlamayip fizik olarak dökülen Fernandoyu dinlendirmedi harbiden ilginç.

Sagbek Denayer solbek Linnes olsa bu kadar poz yemezdik. Tmm eyvallah oyuncular sattı maçı ama Terimin oyun planı ve ilk 11 akıl almaz derecede yanlış.

Kupa umurumda değil, şampiyon olup finali kaybetmektense şimdi elenmek daha iyi.

Hocanın rotasyon yapması gayet doğaldı. İlk maçı deplasmanda kazandığın bir turu evinde veriyorsan bu takımda işin yok. Sene sonu büyük bir temizlik gerekli.

mactan önce kadro iyi diyenler zaten baslı basına komedi :)

kadro muslera fernando haric tamamı çöp heleki eren ve latolu kadroya iyi diyenin kafasının kıyak olması lazım

Galatasaray’ın yedekleri deplasmanda alınan 2-1’lik skoru evinde Akhisar’a karşı koruyamiyorsa ozaman diyecek laf yok burda hocanın hiç bir sucu yok...

Güzel bir hafta yaşatmamaya yemin etmişler gibi.Ne güzel liderlik gelmiş.Turu geçsen yarın ayaklarımızı uzatıp,Fener-Beşiktaş maçını keyifle izleyecektik.Şimdi heves meves kalmadı.Ayrıca Atalay,Recep Gül,Ozan Kabak oynasa daha kötü olurdu diyen var mı?

Galatasaray’ın yedekleri deplasmanda alınan 2-1’lik skoru evinde Akhisar’a karşı koruyamiyorsa ozaman diyecek laf yok burda hocanın hiç bir sucu yok...
Ben terim yerinde olsam bu maçı nasıl kazanilmasi gerekiyor ise o takimi çıkarırdim sahaya. Ilk yari 1-2 gol bulup ikinci yari rotasyona giderdim. Hem takim moral acisindan yerlerde olmazdı hemde lig kupasını alamasak bile en azından sezonu bir kupa ile kapatma ihtimalini cebe atardim.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

‪Ek olarak final 9 Mayıs’da oynanacakmış. Ondan 3 gün önce bizim Akhisar’la maçımız var. Hem arada zor ve tempolu bir maç oynamaktan yırttık hem de rakip finali olduğundan bize karşı fazla asılamayacak. Bu etkenleri de hesap etmek lazım.‬

Ben terim yerinde olsam bu maçı nasıl kazanilmasi gerekiyor ise o takimi çıkarırdim sahaya. Ilk yari 1-2 gol bulup ikinci yari rotasyona giderdim. Hem takim moral acisindan yerlerde olmazdı hemde lig kupasını alamasak bile en azından sezonu bir kupa ile kapatma ihtimalini cebe atardim.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya ilk yarıda sakatlık olsaydı ne yapacaktın , 3 oyuncu değiştin diye rotasyon mu olmuş olucaktı hem ? Sadece 2 gün sonra ligin en kritik maçına çıkıyoruz ya hoca bilmiyordu sanki ne yapacağını

Üst Alt