ZTK 18/19 5.Tur M:1 | Keçiörengücü 1-2 Galatasaray | MS | 5 Aralık | A Spor - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 18/19 5.Tur M:1 | Keçiörengücü 1-2 Galatasaray | MS | 5 Aralık | A Spor

yunus ilkyarı mevkisiz,2.yarı ORTASAHANIN ORTASINDA oynadı.LİNNESLE AL VERİ YAPAN LİNNESE ASSİSTİ YAPAN YUNUSTU,SOL AYAGI İLE TOPA GÜZEL VURAN AMA TOPU DİREKTEN DÖNEN YİNE YUNUSTU.GÜZEL ÇALIMI BASIP GOLE GİDEN AMA ZEMİNİN AZİZLİĞİNE UĞRAYAN YİNE YUNUSTU.ORTASAHADA TOPLA ROULETTE YAPIP MUGDATA ARA PASI YOLLAYAN YİNE YUNUSTU

çöp falan diyip salak numarası yapmayın artık.

ALİ YAVUZ İÇİN 10 SANİYE BİLE YETMİŞTİR SANIRIM NE OLDUGUNU ANLAMANIZA.COCUKLAR COK HEYCANLIYDI.

gökay sagbekte oynamasına ragmen duvar oldu.celil iyiydi.

Muğdatın hadi neyse özrü bulunuyor.

Maç temposu yok ve bu şekilde bu saha şartlarında çıkmak zorunda kaldı.

Ama yinede bizim seviyemizde olmadığını kanıtladı daha öncelerinde. Masrafı az en azından. Denendi ve olmadı işte.

Deneme de olsa kalibre düşüren Ömer, Muğdat tarzı transferlerden de uzak durulmalı.

Muğdat 1 yıllığına geldi hadi diyelim de Ömer çok yanlış bir transfer.

İdman yaptığın 25-30 kişi de belirli seviye üstünde olmalı.

Maçı bastan sona dikkatle takip ettim..

Özellikle genç oyuncuların performansını merak ediyordum..

Maalesef hayal kırıklığı oldu benim için..

Zaman zaman iyi hareketler gördük ama devamlılık önemli..

Ve işte bu adam ilk 11 de oynar diyebileceğim bir kişi bile yok.. Bu tabii benim düşüncem..

Gençlerin bir baska özelliği boyları oldukca kısa.. Bizim A takımın boy ortalaması zaten kısa.. Bu gençlerle daha da kısalıyor..

bizim genetiklerde mi bir şey var anlamıyorum.yabancı takımların oyuna giren genç oyuncuları zebellah gibi bizimkiler 1,60-1,65 boyunda hep.

yunusun ve ali yavuzun ilk 11de oynamaması büyük kayıptır.mugdatla ömerle rodrgiues aptalıyla diare edecegiz artık

Üst Alt