⚽ ZTK 19/20 ÇF M:1 | Alanyaspor 2-0 Galatasaray | MS | 5 Şubat | A Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
okan
sener ahmet marcao linnes
lemina taylan
sekidika emre belhanda
onyekuru​

elde kalanlardan mac eksigi olan oyunculari oynatmak lazim. sekidika eskisehir'de oynadi ama bize geldiginden beri kulübede sürünüyor örnek verecek olursak. forvetlerin hepsi sakat. marcao ve lemina'ya bu macta ihtiyac var. 60 gibi lemina cikarip baska birini koymak lazim ama maca baslamali.
Lemina, Emre ve Onyekuru hariç güzel kadro.

Kupa maçlarında final maçı olmadıkça asla kilit oyuncuları oynatıp sakatlık riskine girmemek lazım. Fiziki olarak sıkıntılı takımız. Hiç gerek yok. Şampiyonluk ve Şampiyonlar Liginden gelecek 35 milyon euro ÇOK önemli.

Hatta Marcao yerine Emin oynasın...

Alanya feneri yense ciddi şekilde potaya girer aslında ama sanmıyorum

fb nin iç saha iştağı ve alanya'nın deplasman oyununun öyle ahım şahım olmaması handikap. Ama şöyle bir örnekte, benzer durumda ki Sergen, vfone da Avcı'yı tokatlayıp rüştünü ispat ederek kısa süre sonra bjk'ye geldi. Erol'da ilerde fbnin başına geçme niyeti varsa böyle düşünüp özel hazırlanarak sürpriz yapabilir. Ancak Erol bana böyle şeyleri kovalayacak biri intibası vermiyor daha idealist kafada gibi. Muhtemelen fb yenecektir.

fb nin iç saha iştağı ve alanya'nın deplasman oyununun öyle ahım şahım olmaması handikap. Ama şöyle bir örnekte, benzer durumda ki Sergen, vfone da Avcı'yı tokatlayıp rüştünü ispat ederek kısa süre sonra bjk'ye geldi. Erol'da ilerde fbnin başına geçme niyeti varsa böyle düşünüp özel hazırlanarak sürpriz yapabilir. Ancak Erol bana böyle şeyleri kovalayacak biri intibası vermiyor daha idealist kafada gibi. Muhtemelen fb yenecektir.

Alanya iyi savunma yapabilirse puan alabilir ama ben de pek ümitli değilim.

Malatya'nın Bjk'yi yenmesi biraz da şansa olmuştu, benzer bir durum olursa olabilir anca.

Aslında kupa benim içinde önemli değil ancak sonra ki turda kuşlar ile eşleşmek adına bu turu geçen taraf olmalıyız

Arka arkaya iki derbi izlemek çok keyifli olur

Trabzon - Fenerbahçe

Sivasspor - Galatasaray olur.

Üst Alt