⚽ ZTK 19/20 ÇF M:1 | Alanyaspor 2-0 Galatasaray | MS | 5 Şubat | A Spor - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En az Tuzla'yı elemeyi istediğim kadar istiyorum şu kekoları elemeyi. Çirkef bammou bir yandan eskiden Galatasaray'ın ekmeğini yemiş Ceyhun Gülselam ve Efecan'ın artistlikleri diğer yandan. Yunan Siopis, Bakasetas ve Tzavellas'ın yaptıkları ortada. Hadlerini bildirelim şu denyolara. Sonrasında Sivas ya da Antalya'dan birine elenerek veda edelim zurnacup'a.

Son düzenleme:
ersunun hücum kesme faulleri bunların yanında hava civa kalır. geçen sene 1-1lik alanya deplasmanını hatırlayan varsa, daha ilk devreden ceyhun ayısı 7-8 faul yapmıştı tek başına. ligin hakem buglarından faydalanma üstüne kurulu iğrenç bir anlayışları var.

En az Tuzla'yı elemeyi istediğim kadar istiyorum şu kekoları elemeyi. Çirkef bammou bir yandan eskiden Galatasaray'ın ekmeğini yemiş Ceyhun Gülselam ve Efecan'ın artistlikleri diğer yandan. Yunan Siopis, Bakasetas ve Tzavellas'ın yaptıkları ortada. Hadlerini bildirelim şu denyolara. Sonrasında Sivas ya da Antalya'dan birine elenerek veda edelim zurnacup'a.
Maalesef imkansız.

bi ton yavşağın keyfini yerine getiren ne mübarek bi maçmış. inş sezon sonunu somurturarak tamamlarlar gene son 2 yılda olduğu gibi

Belhanda'dan verim almak? Emre Colak ve Semih etraflarinda Ujfa, Elmander, Melo, o zamanki Selcuk, Eboue vs tonla super adam olmasa ancak ve ancak cop olurlardi. Nitekim cop oldular. Donk asla iyi bir yedekten fazlasi olmadi. Ha keza Omer'de. Oynuyor olmalari tamamen Fatih Terim'in olusturdugu futbol fakiri kadro ve oyun sayesinde. Donk ve Omer'in emeklerine tesekkur ve saygi. Gerisi tartismaya dahi degmez.
Gecen sene baya verdim aldiya belhandadan

Üst Alt