⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor

Uçup kaçmıyoruz ama takımda gözle görülür bir iyileşme var açıkçası lig adına umutlandım, fener maçında mağlubiyet dışındaki her sonuç şampiyonluğun en büyük adaylarından biri yapar yenilirsek geçmiş olsun. Elenmemize de zerre üzülmedim, sık aldığımız bir kupa zaten kadro derinliğimiz yok gereksiz yere yük oluyordu üzülmeyin sittir edin.

Hakem ne yapmis yav bir anlatsana ? Tamam hocadan nefret ediyorsunuz anladik da buraya gelip boş boş konusmayin.
Çoğu pozisyonda takdir hakkını bizden yana kullandı. Bizim bazı pozisyonda yaptığımız faulleri görmezden geldi. 3. golden önce Belhanda'nın yaptığı hareket faul verilebilirdim Son pozisyonda Feghouli'nin yaptığı hareket bence kırmızı karttı.

Uçup kaçmıyoruz ama takımda gözle görülür bir iyileşme var açıkçası lig adına umutlandım, fener maçında mağlubiyet dışındaki her sonuç şampiyonluğun en büyük adaylarından biri yapar yenilirsek geçmiş olsun. Elenmemize de zerre üzülmedim, sık aldığımız bir kupa zaten kadro derinliğimiz yok gereksiz yere yük oluyordu üzülmeyin sittir edin.
1 gol atsaydik yeniyorduk ya ve kendi sahamizdaydik. ben tv karsisinda yikildim jsjsjsj

İlk yarıdan bu yana görmediğimiz şeyleri gördük takımda;Topluca hakemin verdiği yanlış kararlara itiraz ettiler,Sahaya iyi yayıldık ve en önemlisi Hırsımız.. Aslan armalı Bu şanlı formanın simgesi olan hırsı gördük bu maçta.Mücadele ettik fazlasıyla bunları gördüğünüz halde hala bu takımı Eleştirmek insafsızlıktır bence

Objektif olmaya çalışıyorum
Objektif olamaya çalışıyorsunuz tamam da eyvallah ama bunun yeri ve zamanı var hepimiz üzgünüz şurada takım güzel oynamiş uzun bir zaman sonra hakem net gölü vermemiş çıkıp böyle bi yorumda bulunuyorsun nerede ne zaman ne söylenmesi ne söylenmemesi gerektiğini bilmen lazım yoksa gelen tepkiler hoş olmaz bu söylenenler kadar hafif kalmaz..

Hakemin yardımı da yetmedi

Abartmanın anlamı yok.
net bir penaltı.
net bir sayılmayan gol var.Kıçlarından ofside uydurdular..Ademin kaleciyle alakası yok.Top kaleye gidiyor ondan sonra kaleci yerde yatan ademe çarpıyor.
Şu maçta alanyanın görmediği kırmızı kartı biz gördük.

Bu kupa maçı iki maçtır.
Alanyaspor gibi karakterrsiz takıma elendik.Yok yenmişiz, yok iyi mücadele etmişiz..Galatasaray taraftarı bundan mutlu olmamalı.Sonuçta ilk maçıda gol atamadan 2-0 kaybettik.

Bu oyunun zorlu deplasmanlar için hala yeterli olmadığını düşünüyorum.
bu feg,seri gibi adamlarla olacak iş değil.

iyi felan oynamadık abartmayın ya

alanya geri çekildi diye öyle gözüktü. uzatmalarda topu ayağımıza bile alamadık ne yapacağımızı bilmiyorduk. malesef bu oyunla şampiyonluk zor ha olursak rezil bir ligimiz var demektir.
Bazı taraftarların gözü kör olmuş. Iyi mücadele edince iyi futbol oynadık sanıyor. Galatasaray gözlüğü ile izliyor maçları. Son 10 dakikada rakip üzerinde ciddi baskı bile kuramadık. Çok basit top kayıpları yapıyor takım. Ciddi kalite ve zeka sorunu var takımda.

3 sezondur top oynamıyor takım aslında uzun yıllardır güzel futbol oynamıyor. 2010-2020 arası pek keyif almadım takımdan bir kaç sezon hariç
Yahu 96-2000 2001-2002 ile kıyaslıyorsan tamam da..Göz var nizam var..3-1 ligin iyi takımlarından birini yenen bi takımı da bu kadar eleştirme..
Kaldı ki eğer böyle negatif mesaj yazacaksan böyle zamanlarda buraya yazman, maçın gerginliği ile hoşuna gitmeyecek şeyler yazılabilir.
Gerek var mı Bunlara?
Bence yok..
İyi geceler dilerim

Bazı taraftarların gözü kör olmuş. Iyi mücadele edince iyi futbol oynadık sanıyor. Galatasaray gözlüğü ile izliyor maçları. Son 10 dakikada rakip üzerinde ciddi baskı bile kuramadık. Çok basit top kayıpları yapıyor takım. Ciddi kalite ve zeka sorunu var takımda.
Şerafettin bu mantıktan bakarsak ozaman bu ligte iyi top oynayan takım hiç yok beğendiğim hamsiler ve akbil dahil
Hele senin övüp durdugun fenerin oynadığı iyi futbol değil aynen bizim bugünkü gibi mücadele ediyorlar önce bunu bı belirt
Fenerin deplasmanda nasıl ezildigini görüyoruz
Bizim ligte iyi top oynayan takım zaten ligi alır götürür şu an takımlar sadece mücadele ediyor aynen bizim 2.yari oyunu gibi

Üst Alt