⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 ÇF M:2 | Galatasaray 3-1 Alanyaspor | MS | 12 Şubat | A Spor

Kupada bir TS-FB eşleşmesi, lig yarışında her iki takımı da bayağı bir yıpratır.
Kupadan elenmek, Ligi FB'nin önünde bitirmek adına net bir avantajdır.
İyi oyun da özgüven açısından iyi oldu.
Ben yine sampiyon olabileceğimizi düşünmüyorum ama ligi FB ve BJK'nin önünde bitirirsek, önümüzdeki sezonlar için (maddi anlamda) GS'in daha fazla şampiyon olmaya devam etmesinin yolunun açılacağını düşünüyorum.
Özellikle FB bu sene şampiyon olamazsa harbi sıkıntı büyük.

Sikecilerde 45dklik hırs var mücadele var sonra düşüyorlar ve sikecilerin defansı rezil halde bunuda görüyoruz
Ama bizden daha istekli görünme sevenleri herifler sürekli tam kadro
Bize baksana aylardır forvetsiz oynuyoruz adem forvetmi Allah aşkına
Düşün onlarda muric ve kruse 3 5 maç kacirsa nolur
Biz biraz tam kadro oynasak boktan oyuna rağmen bu ligi alma şansımız var çünkü alip gidecek kalitede takım yok
O da doğru bunda suç takıma gerekli zamanda doğru takviyeleri yapmayanlarda.

Sikecilerde 45dklik hırs var mücadele var sonra düşüyorlar ve sikecilerin defansı rezil halde bunuda görüyoruz
Ama bizden daha istekli görünme sevenleri herifler sürekli tam kadro
Bize baksana aylardır forvetsiz oynuyoruz adem forvetmi Allah aşkına
Düşün onlarda muric ve kruse 3 5 maç kacirsa nolur
Biz biraz tam kadro oynasak boktan oyuna rağmen bu ligi alma şansımız var çünkü alip gidecek kalitede takım yok

Kesinlikle sakatlık belasının en çok etkilediği sezonu oynuyoruz.Şu falcao saracchi ve andone dönse sadece luyindama eksik kalıyor ki o bile buyuk eksik.

Mariano bu mac iyi değildi belki ama ozellikle ilkyari fegholinin koşu yoluna 2 manyak top attı.Allahin keli duzgun çevirse gol gelirdi

Seri’nin golünde bence ofsayt var ama aklıma degisik bir sey geldi, net bilgisi olan varsa bilgilendirirse iyi olur. Ofsayt cizgisi son oyuncunun bi önündeki oyuncudan çekiliyor, genelde kaleci son oyuncu oldugu icin bir önündeki oyuncudan çekiliyor çizgi, oyuncu ellerini kullanamayacağı için pasif kalıyor elleri ve aktif olarak kullanabileceği yerlerden çiziliyor çizgi. (omzu, kafası vs.) Ama son adam kaleci değil de oyuncuysa ve bir önündeki adam kaleciyse kaleciye çekilen çizginin ellerini kullanabildigi için elinden cizgi çekilmesi gerekmiyor mu ben mi yanlis düsünüyorum. Bilen biri aydinlatabilir mi

Hücum aksiyonlarımız çeşitlenmeye başladı Onyekuru, Emreyle birlikte. Mücadelemiz de iyi.

Yine de bu maçı ele alırken adamların 2-0'lık skora göre oynadıklarını unutmamak lazım. Çok daha agresif başlayıp defanstan oyun kurmamıza izin vermeyebilirlerdi. Onun dışında iyiydik.

Net olan bir şey var: Feghouli böyle oynamaya devam ederse şampiyon olamayız.

Üst Alt