⚽ ZTK 21/22 5. Tur | Galatasaray (5) 3-3 (6) Denizlispor | MS | 28 Aralık | A Spor - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 21/22 5. Tur | Galatasaray (5) 3-3 (6) Denizlispor | MS | 28 Aralık | A Spor

Aga bu adam ne anlatıyor ya
İyi oynamışız, bu gençlerde gelecek görüyormuş
Ondan mı elendik ptt ligi son sıra takımına
Bunun tek derdi kalabildiği kadar kalmak
Kulüp batacakmış, düşecekmiş umrunda değil
Parasını alsın yeter, kovulmadıkça istifa etmez
Kovacak da başkan yok kulüpte

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Yahu bu yoklukda topçu zannediyorlar kendilerini.Özellikle kerem denen artist.Gitsin avrupaya oda alırlarsa bu kafayla üç maç oynamadan geri döner.

Allah gerçekleri gören taraftara sabır versin.
Kesinlikle katılıyorum. Burada ne yazık ki kendisine umut bağladığımız Kerem'in bile normal şartlarda yedek olarak yer bulabilmesi gerekir. Ama o kadar leş bir takım var ki.

SM-A325F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hahaha hoca gerçekten iyi oynadığımızı düşünüyor.
Kotu oynamadik.Zevkli bir mac oldu. Maci izleyen bi adam zevk almistir.Yemememiz gereken golleri yedik atmamiz gereken golleri atamadik.Karsidaki takim ne kadar kotu olursa olsun profesyonel bi takim sonucta.10 kiside net pozisyonlara girdik olmadi.Beceriksiz, kalecisi iyi olmayan ve tecrubesiz bi takimiz..
Bi taraftar olarak tabiki 2.lig takimana elendigimiz icin uzuluyorum ama bunlar futbolda olabilen seyler.

İki Fatih T. den, 2008 Euro Champ. da -Gerçek imparator- Beckenbauer' in ''Zenithli Türk niye yok?'' dediği, Tekke soyadına sahip olanı, osuruktan adamları aldığı kadroya kendisini almayan bizimkinden rövanşını fena almış oldu bu vesileyle...

İlahi adalete inanırım ama ''Fani Dünya'' da pek değil, nadiren gerçekleşir, genelde öbür tarafa kalır; bugün ilk seçenek gerçekleşti...

6-7 0 sıfır bitecek maç 3-3 bitti cidden sinirim bozuldu ya. Bu nasıl rezilliktir arkadaş. Şu takımı kurarken golcü ve kaleci neden almadınız. Halilden golcü mu olur. Bir orta saha niye almadınız. Madem yedek oturcakti anhold u neden aldınız da yine Ömer Bayram a kaldık. Ya daha sene başı bukadar hata yapılmıştı zaten. Koca kulüpte kimse bu eksikleri görmedi mi ya. Daha fazla yazmiycam bu gece resmen rezaletti.

Şimdi bu maçın yorgunluğu ile bir kaç sakat verip bir kaç maçı da kaybederiz ve hocam da gelecek yenilgileri yorgunluğa bağlar maç sonu konuşmalarında, öyle geçer gider haftalar...

adamların kalecisi yedek kalecileriymiş bir de bu arada.

yani gezegenler aynı hizaya gelmesi gibi bir ihtimal bugün olanların olması

Gezegen değil hocam. Mustafa Halil Berkan bunların bir araya gelmesi ile olan hadise bu.

yok yani demek istediğim ,

her türlü kaleci hatası ile gol yedik , panenka yedik , kaleciden gol yedik
yediğimiz takım alt ligde küme düşme sıralarında ve maça 5 yedek ile gelebiliyorlar.
istatistik olarak unuttum 30+ da 3 gol .
kırmızı kart vs
ve hakemin hiç günahı yok .

ben böyle bir maç günü yaşadığımı hatırlamıyorum

yok yani demek istediğim ,

her türlü kaleci hatası ile gol yedik , panenka yedik , kaleciden gol yedik
yediğimiz takım alt ligde küme düşme sıralarında ve maça 5 yedek ile gelebiliyorlar.
istatistik olarak unuttum 30+ da 3 gol .
kırmızı kart vs
ve hakemin hiç günahı yok .

ben böyle bir maç günü yaşadığımı hatırlamıyorum
Biliyorum hocam demek istediğini. Herşeye rağmen bak bunca şey yazmışsın bukadar rezalete rağmen O halil denen .. pas verse o Berkan denen.. boş kaleye topu bıraksa 1 metreden şuan yine bukadar rezil olmayacaktik. Hele Berkanin pozisyon aklıma geldikçe deliriyorum cidden masaları yumrukladim. Bom boş kale top oduna çarpsa kaleye gidecekti. Adam ustten out a attı Allah kahretsin aklıma geldikçe sinirlerim tepeme çıkıyor

Biliyorum hocam demek istediğini. Herşeye rağmen bak bunca şey yazmışsın bukadar rezalete rağmen O halil denen .. pas verse o Berkan denen.. boş kaleye topu bıraksa 1 metreden şuan yine bukadar rezil olmayacaktik. Hele Berkanin pozisyon aklıma geldikçe deliriyorum cidden masaları yumrukladim. Bom boş kale top oduna çarpsa kaleye gidecekti. Adam ustten out a attı Allah kahretsin aklıma geldikçe sinirlerim tepeme çıkıyor

Futbolcu hepsi - hatada yapar saç başta yoldurur ama bunca şey kaçtı , atılması gereken pastır vs tonla şey..

yahu hiç mi idmanda şuttur , pastır o dur budur çalışmaz , ya da atıyorum Berkan top sürmen gelişmesi lazım , Mostofa bitiricilik + şut , Halil kafa kaldır pas ver gibi teknik ekip yok o zaman. çay kahve ayak tenisi takılıyorlar hearlde....

Takımın başında ne kadar ufak detaylara kadar ilgilnen ekip varsa o kadar iyidir.

Hadi herşeyi geçelim, hoca olmamıza da gerek yok
Ligde liderden 20 küsur fark yemişsiniz, iddianız kalmamış ve haftasonu da maçınız yok, sonraki maçınız 1.5 hafta sonra
Avrupa’daki bir sonraki maçınız şubatta mı martta mı ne
Bari Avrupa’ya gidebilmek için son şansınız kupa kalmış
1 hafta tatil var
Rotasyonla mı çıkarsınız, as kadroyla mı

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Adamlar penaltılarda bile sakindi... Hatta gördüğüm en iyi panenklardan birini çaktılar sadece öyle aralarında gülüştüler gectiler... bizimkiler sanki barcelonaya penaltı atmış gibi sevinmeler forma çıkarmalar kolkoka girmeler ulan bu kadar ezik olunmaz be... Şaka maka çipe birini çıkarsaydı 30 kişi koşarak yerde sevinç yumagı olacaktı... Elendiler iyi oldu... boşverin... Uzatmada takım koşamıyorken yürümekte bile zorlanırken avrupa ligi falan da hikaye hiç gaza gelmeyelim... Terim e saygım sonsuz ama bu maya tutmadı malesef takıma yeni bir kafa şart!

Adamlar penaltılarda bile sakindi... Hatta gördüğüm en iyi panenklardan birini çaktılar sadece öyle aralarında gülüştüler gectiler... bizimkiler sanki barcelonaya penaltı atmış gibi sevinmeler forma çıkarmalar kolkoka girmeler ulan bu kadar ezik olunmaz be... Şaka maka çipe birini çıkarsaydı 30 kişi koşarak yerde sevinç yumagı olacaktı... Elendiler iyi oldu... boşverin... Uzatmada takım koşamıyorken yürümekte bile zorlanırken avrupa ligi falan da hikaye hiç gaza gelmeyelim... Terim e saygım sonsuz ama bu maya tutmadı malesef takıma yeni bir kafa şart!

birebir aynı şeyi düşündüm. Çok doğru yorum.

Üst Alt