⚽ ZTK 21/22 5. Tur | Galatasaray (5) 3-3 (6) Denizlispor | MS | 28 Aralık | A Spor - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 21/22 5. Tur | Galatasaray (5) 3-3 (6) Denizlispor | MS | 28 Aralık | A Spor

FT morutana karsi savasmi acti? cocuk iyi mücadele verdi calimlarla istasyon yaratti güzel paslar cikardi bi bakiyorsun sonra oyundan alinmis zaten kaybimizin en büyük nedenide buydu sag kanat tamamen iptal oldu bari emre k cikarmasaydin
emre baris morutan allah askina su cikanlara bi göz atin.

Saat üç olmuş, hala ayaktayız. Yazık değil mi bu taraftara ya ? Tabi ki başarısız olma gibi es geçme hakkımız olacaktır ama hiç savaşmadan oldu mu insan deli oluyor ve aynı bahaneler üretildikçe de tepemiz atıyor. İçimin soğuyacağını sanmıyorum. Tutturmuşlar genç, tecrübesiz takım şeyini. Ben zaten ön başarısızlıklarına kılıf olsun diye böyle artık takım kurulduğuna inanıyorum. Biraz da bu masalla avuturuz gibilerinden. İkimizin de sıfırdan ilk senesi falan. Yemiyorum vallahi. Bakın bu sene gitsin kalsalar da kalmasalar da seneye muhtemelen tek hedef lig olacağı için şampiyonluk da şart olacağından bu gençleşme işi yatacak. Bu ülkede bu iş en başından beri zordu. Takımında ujfa, melo, reges, Drogba, Gomis, Sneijder gibi adamlardan en az ikisi varsa bu doğru bir işlem olur, pişer. Full böyle risk alırsın ki bunun için iki sene kupasız da geçirmemen gerekti. Geçen sene averajla kaybetmeseydik yemin ederim ki ben bir sene şans verir, bu seneyi silerdim. Hem olmadık hem daha Aralık ayında havlu attık. Söylemleri de gerçekçi ayrıca sadece AL kaldı. O konuda haklı. Bir de böyle gerileyen bir ortamda oyuncuların da piyasası düşer Moru ve Cica geldiğine bile gidemez şu an. Marcao Kerem'in pazarı olmasa da fiyatı etkilendi. Elindekiler böyle üstüne hala bu euro dolar seyinde hala transfer diyoruz. E sezon sonu getirisi ne, hedef de yokken. Çok garip ve bence geleceğimizi daha çok oyacak bir politika...Yeni ekip gelmeyecekse kalsın böyle. Ligde kalırız. Artık tek hedef buyken fazla para saçmaya lüzum yok.

Biliyorum hocam demek istediğini. Herşeye rağmen bak bunca şey yazmışsın bukadar rezalete rağmen O halil denen .. pas verse o Berkan denen.. boş kaleye topu bıraksa 1 metreden şuan yine bukadar rezil olmayacaktik. Hele Berkanin pozisyon aklıma geldikçe deliriyorum cidden masaları yumrukladim. Bom boş kale top oduna çarpsa kaleye gidecekti. Adam ustten out a attı Allah kahretsin aklıma geldikçe sinirlerim tepeme çıkıyor

Ki o Berkan'dan bekledigimiz ilk seyde degil. Adam komple kara delik, son paslar yok, tercihler hatali, ustune 3 metreden gol atamiyorsun.. Neyine sabredelim guzel kardesim diyor insan.. Cok kalitesiz bir takimiz. 2+2=4

Çipe mipe kızıyoruz tamam kabul kötü de, adamlar karşı karşıya kalıyor bizim kaleciyle aşırtma vuruş ve çalımla tekte gölü buluyor, bizim kazmalar kalecinin göbeğine nişanlıyor, yada kale hariç heryere. Ft napsın falan filan demesin kimse, şu takımdan 3 gol yedi muhteşem oynayan takımı.

Hakemi taraftar konuşsun. Yönetim hakkını arasın ama bu iş Terim'in değil. O önce sahadaki futbolun hesabını versin. Taraftar, yorumcu gibi analiz edebilir. Ben de dün uzatma kısmını hatalı buldum. Ve dedim de,art niyet aradım yani. Hala da öyle düşünüyorum. Bu teknik ekibin bahanesi değil ama. Bir takım üç senedir ( ffp sezonları da dahil) tekrar baştan aşağıya kurulup her defasında da böyle girdiği pozisyonları harcıyorsa -ki averajla da şampiyonluk kaçırmış bir takımız- öncelik çözülmesi gereken sorun budur. Geçen sene yine Denizli maçında averaj kasmamız gerekti. Bir penaltı kaçtı, şampiyonluğa mâl oldu resmen. Jk maçında dördü aramak yerine topu son anlar eveleyip gevelemesek en az beş olacak bir maçtı. Yine sampiyonduk. Hayati derecedeki maçlarda da ölüyoruz. Bu ciddi sorun. Dünkü maçta onlardan biriydi tepkiler az bile.

2021'in başında Süper Lig'deki halini (doğal olarak daha güçlü kadrosu vardı) 6-1 yendiğimiz Denizli'yi yılın sonunda TFF 1. Lig sondan birincisiyken ve üstelik de zayıflamış kadrosu bile bolca eksiğe sahip olan haliyle yenemedik. Hem de ligden koptuğumuz için en fazla ihtiyaç duyduğumuz Türkiye Kupası olmasına rağmen. Skandal kere skandal.

Rezil herifler.

Alt ligde 9-10 eksiği olan takımın kalesine gol atmaktan acizler. Biz bunlardan ligde gol atmasını bekliyoruz.

Yukarıdan emir gelmesi dışında bu mallığı yapan takımdan bi bok olmaz söyliyim ben. Bir takım kendini hiç olmadı 3-5 maç belli eder gelecek adına. Bu takım 2009-2010 Adnan Polat takımı net.

320745e4573c4c1873086147186ae34f.jpg

Utanç dolu bir geceydi ve biz hiçbir şey olmamış gibi devam ettik.Denizli as oyuncuları ile çıkmamış üstelik.

Şu maçı da projeyle gençleşmeyle yutturdular ya bize, helal olsun.Son senelerde winner kimliğimiz git gide eriyor.Bu sonuçlar normalleşmemeli.

dünyanın en iyi hocasını getirdik bütün sene m. sarpı oynattı manyak herif. aslında bu kadro ofansif yetenek hususunda bereketli idi
pana maçını hatırlarmısın avrupa ligi
müthiş takım filandı avrupa'da aynı şekilde sonra sıçmıştık. Ligde derbilerde rezil halde 11. mi ne öyle tamamlamıştık. Burak elmas adnan polat'ın kopyası.
Her şey mi aynı olur, geldi yine kader bizi buldu.

pana maçını hatırlarmısın avrupa ligi
müthiş takım filandı avrupa'da aynı şekilde sonra sıçmıştık. Ligde derbilerde rezil halde 11. mi ne öyle tamamlamıştık. Burak elmas adnan polat'ın kopyası.
Her şey mi aynı olur, geldi yine kader bizi buldu.

ben valla o zmn da beğenmiyordum hatta o maçı baya bala almıştık, sadece atletico maçlarında iyiydik diyebilirim hatta !!! iyi bir hocayla o takım ligdechamp olabilirdi. BURSAspor şamp olmuştu 😬

ben valla o zmn da beğenmiyordum hatta o maçı baya bala almıştık, sadece atletico maçlarında iyiydik diyebilirim hatta !!! iyi bir hocayla o takım ligdechamp olabilirdi. BURSAspor şamp olmuştu 😬
gerçi o takımda elano keita arda filan varmış maçı değiştirecek.
şu an kerem'i çıkart anadolu takımına dönüyoruz
2009'u bir daha görmez bu gözler dedik daha beteri geldi

Üst Alt