⚽ ZTK 22/23 3. Tur | Galatasaray 7-0 Kastamonuspor | MS | 19 Ekim | A Spor - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 22/23 3. Tur | Galatasaray 7-0 Kastamonuspor | MS | 19 Ekim | A Spor

Dogru bir yapi ile yani iki 8 numara ile 4-4-2 oynayabiliriz

Bugun ki orta saha düzeni mesela 4-4-2 icin ideal özelikle orta ikili
Davala, Okan, Emre Çolak ve Engin gibi orta saha özellikli kanat oyuncumuz yok. Kanatlardan en az 1 tanesinin orta saha özellikli olması lazım. Mesela Hagi Conceicao Ergün'ü orta saha, Ayhan'ı sol kanat oynatıyordu. Şu an 1 tane bile öyle adamımız yok. Şu kadro 442 oynayamaz bence.

miçodan 442nin kanadı olur mu
tumblr_pm5p2tsoCC1ujmvy2o1_1280.jpg

@Sami Karakoç 2012'de bir tane 4-4-2'nin sağında oynadığı maç buldum. :unsure: Aslında 4-3-3'ün solu ve sağında oynamış bayağı ama 4-4-2'de bir tane var. bir de sağ bek ve sol bekte de oynamış ilginç şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 180761
Okan hoca sadece ztkya özel 442 ile çıkmadıysa ligde maç içinde 10 15dk bile olsa. bir şekilde dener bence miçoyu orada. tekniği ve temposu fena değil ama final pasları ve hızı iyi değil maalesef.

gerçi ne konuşsak havada kalıyor çok az oynadı. daha orta sahada bile ne verip veremeyeceğinden emin değiliz

Okan hoca sadece ztkya özel 442 ile çıkmadıysa ligde maç içinde 10 15dk bile olsa. bir şekilde dener bence miçoyu orada. tekniği ve temposu fena değil ama final pasları ve hızı iyi değil maalesef.

gerçi ne konuşsak havada kalıyor çok az oynadı. daha orta sahada bile ne verip veremeyeceğinden emin değiliz
rashica ve yusuf demirin ilk kez 11 oynadıgı macta bile forum sert eleştiriler yapıyo.yapıcı olmak lazım artık

halim ayazla sözleşme imzaladın,ama kadroya bile almadın bu maç.bu yunus emre narin kim ben tanımıyorum.o bile kadroya girmiş

Üst Alt