⚽ ZTK 22/23 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Başakşehir | MS | 5 Nisan | A Spor - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 22/23 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Başakşehir | MS | 5 Nisan | A Spor

Kötü oyunu eleştirip hakemleri göz ardı eden arkadaşları zerre anlamıyorum.

Ortada adil bir maç yönetimi yok, eskiden ince ince maçı katlederlerdi hakemler artık açık açık gözümüzün içine soka soka yapıyorlar. Bir değil iki değil. Sezon başından beri yapıyorlar bunu.

Hâlâ kavrayamayanlar varsa bir de şöyle anlatayım. Bizim lehimize ilk VAR incelemesi ligin 11. mi 12. haftasında yapıldı. Bir daha gerekirse hakemi de yeneceksin diyen birini görürsem burada asrın küfürünü edeceğim ana avrat düz gideceğim. Yenemiyorsun lan işte yenemiyorsun, hâlâ neyi anlamıyorsunuz. Adam çıkıyor çalmadığı 2-3 düşükle ağzına ediyor senin.

Bizim yönetim de hâlâ uyuyup dursun şu maçtan sonra. Yarın Fener haksız penaltıyla maç alınca tweet atıp Lale Orta istifa desinler ancak.

Senin savaştığın insanlar haysiyetli onurlu şerefli insanlar değil bir kere. Bunların anladığı dilden konuşmadığın müddet boşuna zaman kaybediyorsun ve daha fazla hakkın yeniyor işte ancak.

Mertens’in verilmeyen golu

Mertens’in 6pas tan kacirdigi pozisyon

Kerem’in kacirdigi pozisyon

Icardi’nin verilmeyen 2 penalti

Icardi’nin direkten dönen topu

Gomis’in direkten dönen topu

Mac boyunca her türlü risk alindi bu yüzden geri de acik verdigimiz dakikalar oldu dogal olarak

Bu mac hakem tarafindan dograndigimiz icin kaybettik,oyun olarak eksik kaldigimiz icin degil

Kim ne derse desin bu böyle

Okan hocam rotasyon yapmasa 7 değil 5 atardık baya kötü takım başak 4 pozisyon 3 gol attı yalama spor ballıydı
Adamlara 7 atmışsın çık en iyi 11 ile bitir işi
İlla rotasyon yapacaksan stoper yapma bek filan yap

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

3 pozisyon mu?
Mertensin pozisyonda el yok, keremin pozisyonda da ofsayt yok.

Kerem'in pozisyonu ofsayt diye gordum ben. Mertens'i ki ise net degil. Birsey oluyor gibi, ya da ben goremedim daha yakin cekim vs goruntu bulamadim. Uzak cekimde, olasilik dahilinde. Ama Kerem'in golu ofsaytta Icardi. Ha, cizgi hatali cekilmistir vs buna zaten alistik.

Son düzenleme:
Her sene olduğu gibi bu sene de kendi seyircimiz önünde elendik. Zaten bunu kültür haline getirdiler, süper lig, 2.lig takımı farketmiyor, evimizde bize bir güzel 3'er 3'er atıp gidiyorlar.

Maç boyu hakem yüzünden dövündüm durdum boşunaymış, zaten bu kulübün ne hocasından ne yönetiminden çıt çıkmıyor, e o zaman kendimizi yormanın alemi yok.

Açık konuşayım, şampiyonluk için hala erken ve bu görüntü ile kolay da değil. Sadece şükredelim Allah yardım etti de bu kargalar bir mucize gerçekleştirdi. Yoksa şampiyonluk falan gitmişti, çok net.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Buna hızlıca nasıl iptal kararı verdiler anlamak güç. 20 kere izledim hiç bir şey anlamadım. Daha çok kucağıyla atıyor gibi gözüküyor. Son görüntüde acaba sol elinden mi geliyor dedim ama top hiç yavaşlamıyor. Direkt kucağa geliyor gibi.

Bu macta sirf jk fener maci unutulsun ve fenere bi kupa garantilemek icin operasyon cekildi. Zaten menerim ne zaman bi facia yasarsa ardindan bize operasyonun babasi cekiliyor. Heriflere resmen can simidi sunuluyor. Pandemi döneminde de böyle oldu 2 sene önce 1 gol ile kacirdigimiz sampiyonlukta da öyle oldu. O senelerde sampiyon olsak fender daha dibe batardi. Basak jk sampiyon olmus onlarin umrunda degil. O iki sezon bile sampiyon olurduk. Hersey bunlari hayatta tutmak moku.

Son düzenleme:
Üst Alt