ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | İkinci Yarıı | TRT 1

bjk iyi kötü oynamis umurumda degil ama fark ettigime göre sen acayip bir kin besliyorsun diger takimlara karsi...biraz daha rahat olmani tavsiye ederim sana renkdas.. :)

baskalarinin fikrini de kabullenemiyorsun...biraz daha relax olmalisin...yanlis anlama ;) sadece izlenimlerim bunlar :)

Kin beslemiyorum. Yanlış tespit de bulunmuşsun. Galatasaray hariç hiç bir takıma sempatim yoktur. Fener hariç hiçbir takımada kin beslemem. Size anormal gelebilir tabi. Nede olsa uzay takımı abi :)

Iyi, büyüklerden biri gitti en azindan,ben trabzonun elenmesini istiyordum ki,onlar bizim icin daha büyük tehlikeydi,vede öyle oldu zaten :)

Abartılı övgüye abartılı tepki... Gayet doğal beyler. Yahu çok kasmayın geçen sezonki ilk 5-6 maçımızı izleyin. Tarih tekerrürden ibarettir.

Trabzon'a güle güle

bu arada Gaziantep B. B.'yide tebrik etmek lazım önemli bir iş başardılar, helal olsun adamlara.

Geçmiyoruz. 32 yıllık boş geçen yıllarından sonra olaya bizden iyi bizden kötü kıyası yapıp maç başında eyyam yapan sensin şimdide gelmiş ortaya bomba atıyorsun. Şunu bilesin Trabzon bizden iyidir demek "uzay takımı, resital demek " değildir. Buna eyyam yapmakta değildir. Neyse sana zaten iyi kapak takmıştır gerek TS gerekse bejeke :)

:) mukemmel yorum

Üst Alt