ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | İkinci Yarıı | TRT 1

sende komiksin haaaa

adamlar iyi oynarken bizim dutugumuz hatalara dusecekler diye dua ediyorsunuz:)

birakinda iyi oynadiklari zaman iyi kotu oynadiklari zaman kotu diyebilelim

bu adamlarin basarisiz olmasininda sizin gibi dusunenler yuzunden bizi cukura ittigi asikar

insallah fener yada bjk basarili olurda kendi hatalarimizi goruruz

oyle bir konusuyorsunizki sanki adamlar iki tane sallama yildiz aldi orta sahayi sarpla ayhana teslim etti bizim gibi:)

Dua etmeme gerek yok ki abi görünen köy kılavuz istemez yahu. O defans karşındayken her türlü fantezini gerçekleştirirsin takım olarak. Yani çok basit bir gerçek.

Ben geçen sene gelene geçene 6 atarken de aynı şekilde eleştirmiştim, bilenler bilir. Bıktım şuursuz hücum futbolundan.

Cevap: ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Beyler adamlar gayet iyi oynadı.Hele ilk yarı oynadıkları oyunu Hagi oynatabilse bi gram eleştirmem.

Biraz objektif olun.İyi oynadı deyince ölmezsiniz.

ilk yarı bjk oynadı ikinci yarı ts oynadı hatta tsnin birçok fubolcusu eksikti

bjk dediğim gibi saman alevi

Beyler adamlar gayet iyi oynadı.Hele ilk yarı oynadıkları oyunu Hagi oynatabilse bi gram eleştirmem.

kesinlikle iyi ama mükemmel değil. abartılan kadar değil :D bak trabzon gol atmak isteyince nasıl posizyonlara giriyor. resmen otasahasız oynuyorlar lan :D

Bazilarina iyi kapak oldu konserve gibi,futbol anlayislari, gorusleri o kadar iste.Uzay takimiymis ,bilmem neymis hele hele bize bes atarlarmis.Biraz yavas atsinlar Besiktas soyle kadroyla karsimiza ciksin ,orta saha bombos ahi gitmis Aurello ve birde Guti gobekte,acik soyluyorum kus gibi ottururuz ki o kadar olur.

beyler geciniz...hücum futbolu oynatmiyor diye lucescu'yu kovmus takimiz...fleurquinli, bülent akin'li, victoria'li bir takim ile adam kac kere samp. ligi yari finalinin esiginden döndü...göze hos gelen futbol oynatmazsan basari gelse bile yollarlar adami...schuster ve bjk renk katioyr ligimize...

keske FR'ye böyle kadro yapsaydi yönetim...ve orta sahayi BAM'a emanet etmeseydi diyorum icimden...

olurler ne olmemesi

kaleye zor gideriz hala bu bjk balon derler:)

baskasinin kendinden iyi oldugunu kabul etmeyi gururlarina yediremiyorlar

ne olur bjk kaybetsin kazansin ben izlemekten zevk aliyorum

ne GSin kazanmasi ne BJK nin kazanmasi benim kolumu koparmiyor

hatta kisaca buna futbol yobazligi demek gerek sanirim

Maçın özeti ilk yarı abartılı bjk karşısında tırsarak futbol oynayan trabzon, bjk nın ekmeğine yağ sürdü oyunu kendi sahasında kabul etti,2.yarı Şenol hoca takımı kendine getirmiş olcak ki muhteşem bir başlangıç yapıp iyi futbolla devamını getirdi.

Bu maçtan çıkacak ders bjk nın hocası bu kafayla fazla maç çıkartamaz, bjk Q7,Guti,Simao lu orta sahası ile direçli takımlar karşısında 45 dakikadan sonra ayakta duramıolar.Zaten 2.yarı top yüzdesi ciddi biçimde düştü bjk nin.

Bjk bu oyun şablonu ile deplasmana çıkamaz. Mutlaka Ernst veya Fernandes den birisi oynar Nobre nin yerine.

Defansa gelince yol geçen hanı.

Renkdaş iyi oynayıp oynamamasına birşey demiyorum.Uzay takım modeli uygulanmasın yeter.Beşiktaş'ın işi çok zor,top karşı tarafa geçince dinamit oluyor top çok açık bir şekilde.Ben kendi fikrimi söyleyim beşiktaş bu oyunla başarı yakalayamaz ama zevkli futbol olur,bol gollü olur ve iddaacılar coşar o kadar.:)

Balon şişmeden patlamaz. Ne kadar şişerse o kadar gürültülü patlar. Bu da ikinci evre, patlama yakındır.

beyler geciniz...hücum futbolu oynatmiyor diye lucescu'yu kovmus takimiz...fleurquinli, bülent akin'li, victoria'li bir takim ile adam kac kere samp. ligi yari finalinin esiginden döndü...göze hos gelen futbol oynatmazsan basari gelse bile yollarlar adami...schuster ve bjk renk katioyr ligimize...

keske FR'ye böyle kadro yapsaydi yönetim...ve orta sahayi BAM'a emanet etmeseydi diyorum icimden...

Tarihimizin en büyük hatasıdır Lucescu'yu göndermek. Doğru bir örnek değil. Saçmalık çünkü onu yollamak.

Trabzonspor'da kadronun %90'ı yoktu. İkinci yarıda 3 dakika içinde direkten dönen top olmasa şuan Beşiktaş kupaya veda ediyor olacaktı. Trabzonspor'da as kadro olsa demekki her şey çok daha farklı olacaktı. Haklısınız, Beşiktaş mükemel oynadı.

Maçın özeti ilk yarı abartılı bjk karşısında tırsarak futbol oynayan trabzon, bjk nın ekmeğine yağ sürdü oyunu kendi sahasında kabul etti,2.yarı Şenol hoca takımı kendine getirmiş olcak ki muhteşem bir başlangıç yapıp iyi futbolla devamını getirdi.

Bu maçtan çıkacak ders bjk nın hocası bu kafayla fazla maç çıkartamaz, bjk Q7,Guti,Simao lu orta sahası ile direçli takımlar karşısında 45 dakikadan sonra ayakta duramıolar.Zaten 2.yarı top yüzdesi ciddi biçimde düştü bjk nin.

Bjk bu oyun şablonu ile deplasmana çıkamaz. Mutlaka Ernst veya Fernandes den birisi oynar Nobre nin yerine.

Defansa gelince yol geçen hanı.

Alanzinho bencil olmasa 1-2 gol bulurdu TS .

Renkdaş iyi oynayıp oynamamasına birşey demiyorum.Uzay takım modeli uygulanmasın yeter.Beşiktaş'ın işi çok zor,top karşı tarafa geçince dinamit oluyor top çok açık bir şekilde.Ben kendi fikrimi söyleyim beşiktaş bu oyunla başarı yakalayamaz ama zevkli futbol olur,bol gollü olur ve iddaacılar coşar o kadar.:)

Sivas karşısında g.t zoruyla attık golü.Keşke böyle oynasak.Uzay takımı diyen BJK'li gencolar.

Üst Alt