ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor - Galatasaray | 3 Şubat | 21.30 | TRT

Hazır Barış-Ayhan yokken sezonun en iyi futbolunu bekliyorum.

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor - Galatasaray | 3 Şubat | 21.30 | TRT

Bu maç en kötü ihtimal beraberlikle biter.

2.maçı kazanırız.

Bu turuda kesinlikle geçeceğimize inanıyorum.

Grup maçındaki oyun gibi oynayabilirsek kazanma ihtimalimiz var. Bursa maçındaki gibi ne idüğü belirli olmayan birşey yaparsak fark yeriz. Gaziantep Bursa kadar formsuz değildir.

0-0 veya 1-0 maglubiyet iyi sonuçtur.Artık alıştırıldık ne beklentimiz kaldı ne heyecan.

Zapata

Sabri - Cana - Neill - İnsua

Yekta - Cumhur - Culio

Emre

Kazım - Stancu​

11'i bekliyorum Hagi'den. Revizyon vakti geldide geçiyor. Birazda topla haşır neşir adamlar ile 11 kurmayı denesek?

avantajli skorla doneriz ins.

Sabri'yi ortasahaya koymaz. Onun yeri sag bek, sag acikda degil .. bukadar zormu bunu görmek anliyamiyorum..:ays:

komedi ya cidden komedi kadro yazan arkadaşlar hangi akla hizmet emre çolak'ı,hele hele hiç izlemdiğiniz a2 maçlarındada hiç bir güven vermeyen ahmet kesimi ciddi ciddi 11 e yazıyorsunuz hayretler içindeyim.. kalede aykut sagbek sabri stoperler servet ve hakan balta solbek insua onlıberolar cana ve culio yekta oyun kurucu sagda kazım solda stancu santrafor anıl...benim kadromda bu

Zapata

Sabri - servet - Neill - Hkan

Cana - Culio

Misi

Kazım Arda

Stancu Bu kadro iş yapar :) Yedekten Gelecek Kewell Baros Pino :)

Bu 11 ile başlayalım artık!

zapata

sabri neil servet hakan

yekta cana culio

kazım stancu kewel

birde taraftar stancuyu fazla abartıyor,ben yermiyorum ama öyle üst düzey futbolcu ışığıda yok

Zapata

Sabri - Cana - Neill - İnsua

Yekta - Cumhur - Culio

Emre

Kazım - Stancu​

11'i bekliyorum Hagi'den. Revizyon vakti geldide geçiyor. Birazda topla haşır neşir adamlar ile 11 kurmayı denesek?

Kadro süper, yani eldekilerle çıkarılabilecek en iyi kadro. Ama Hagi bu illa bir yamukluk yapacak. Yekta sağ kanat, Emre sol kanat falan devam ederler gene...

Üst Alt