ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor - Galatasaray | 3 Şubat | 21.30 | TRT

Geçen düşündüm diğer takımları ve bizi, diğer takımlar için çu mevkisi iyi şu bölge sağlam falan diye yorular çıktı fakat kendi takımımıza gelince düşündüm:))))

Kale iyimi,defans,orta saha,forvet geçtim eskiden mutlaka bir bölge çıkardı sağlam amma yok abi yok kanat desen yok hiçbirşey yok, bu takımı bu hale nasıl getirbildiler, bunu nasıl başardılar anlam vermek çok zor.Yazık resmen anadolu klupleri seviyesinde futbol oynuyoruz oda şuanki anadolu kluplerinden bahsetmiyorum.Çok düşürdüler bizi tebrik edip bu başarılarını kutlamak lazım.

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor - Galatasaray | 3 Şubat | 21.30 | TRT

sadece şu kupa'ya asılın yeter;o kadar düştük çünkü.

Kaleye şut atamadan bitirmeyiz inşallah bu maçı da.

ne yapıp edip gol atmamız lazım..0-0 da yetmez rovanşa,gol bulamazsak burda işimiz çok zor..hele hele 1-0 2. maçta çıkarmamız imkansız..

galatasaray büyüklüğünü bu turda göstermeli. kadro olarak

-----zapata------

sabri-servet-balta-insua

-yekta-cana-culio--

kazım-stancu-çolak

çıkmalıyız ama muhtemelen yekta yerine sarp oynar :(

hatta baros stancu ilerde geride cana culio ikilisi olsa tadından yenmez

Baros oynarsa, 1-0 fln kazanırız belki.

golü bilmiyorum fakat 2-3 atak yapabilsek bari.

Son Bursaspor maçından sonra kale konusunda Hagi'nin kafasında elbet değişiklikler olmuştur.Ben bu maçta kalede Zapata'yı oynatmasını bekliyorum.Forvette artık Stancu'yu oynatması şart.Maçı rahat kazanırız 2-0 tahminim :)

Stancu

Kewell ----------------------- Emre

Culio ------ Yekta

Cana

İnsua ---- Servet ---- Neill ---- Sabri

Ufuk​

Ufuk'a şans vermek gerek diye düşünüyorum. Kaleden çıkarsa bu maç oyuncuyu kaybederiz.

Onun dışında Neill ve Cana'nın dönmesi takımın çehresini değiştirecektir. Baros riske edilmez. Muhtemelen çok sert geçer müsabaka. Özellikle Seyrantepe'de düzgün zeminde taraftar desteğimiz arkamızda olsa Baros'la başlanabilirdi. Bence hafta sonuna kadar sabretmekte fayda var.

Arda'da dönünce takıma top oynamaya başlarız.

Bir de Misimovic affedilirse tadından yenmez.

Hücum Futbolu oynayalımda nasıl kadro cıkararırsa cıkarsın artık bıktım..... El insaf yani sinan engin dediğinde haklımı cıkıcak :S:S

bence çıkması gereken

---------------------zapata-----------------------

sabri--------cana-----------servet--------insua----

----------------------neill-------------------------

-------------yekta-------------culio---------------

kazım------------------------------------aydın-----

--------------------stancu-------------------------

haginin çıkaracağı ilk 11

---------------------zapata------------------------

serkan--------servet-----------cana-------h.balta--

--------------------m.sarp-------------------------

-----------culio-----------------sabri---------------

kazım-------------------------------------aydın----

--------------------stancu-------------------------

-------------Ufuk-----------

Sabri----Neill-----Servet-----İnsua

-------Cana-----Yekta-------

Kazım------Culio----------Kewell

----------Stancu---------------

Kazanırız.

edit; Baros maç kadrosunda var mı?

61146_Galatasaray_SK.jpg

Bence böyle çıkmalıyız.Elimizdeki imkanlara baktığımızda ile en mantıklısı bu olur......Kazım'ın yerine Anıl'da olabilir.

Üst Alt