ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu | Kanalt

Fenerbahçe'li birisi gelsin sabaha kadar tartışalımda, Beşiktaş'a ne oluyor? 3. tekil şahıslar. Bu ülkede sıradan Trabzonspor, Bursaspor tadında takımlar gidin onlarla takılın. Galatasaray size 5-6 gömlek fazla.

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu | Kanalt

Hadi bizim Karpaty, Tromso var. Peki ya sizinkiler? 3-0'dan 3-3'lük Valeranga maçı giibi, saymakla bitmez ki. Ayrıca neden hep Troımso diyorsun? Madem Avrupa muhabbeti yapacağız UEFA & Super Kupa'yı Arsenal'i, Madrid'i, Milan'ı da konuşalım. Hiç bi başarınız yok bir de sağa sola laf etmeye kalkıyorsunuz. Haddinizi bilin biraz. Bilmez de böyle konuşursan herkes 8-0 muhabbeti yapar tabi.

Heh işte demek istediğimi çok iyi özetlersin. Osman Tanburacı Leverkusen maçından sonra ''herkesin tarihinde hezimet vardır ama bir UEFA kupası yoktur'' demişti. Tam o hesap işte.

Tekrar diyorum. Bir fenerli gelse, ''bizde avrupada çeyrek final oynadık lan'' dese eyvallah derim. Öyle veya böyle, bir başarıdır. Ama beşiktaş ne lig için ne de avrupa için gelip ''Galatasaray Tromso'ye elendi ahahaha'' diyemez. Derse Wenger dediği söze gelmiş oluruz. ''kötü takımlar şampiyonlar liginde yer almamalı'' neydi böyle miydi o söz? :D

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

Mehmet Demirkolun geçen seneki Galatasaray ve bu seneki beşiktaş için yaptığı tespit bence çok doğru. Ademin de dediği gibi t.direktörler medyanın baskısına dayanamayıp oturtmak istediği sistemlerde abuk sabuk hamleler yapıp sistemlerini bozuyorlar. Beşiktaşın 11' ne bakarsanız shusterinde medya baskısına yenildiğini anlayabiliyoruz.

Cok yanlis bir tesbit olmus, en azindn bizim acimizda. Rijkaard 1.5 sene boyunca hamle bile yapmadi.

Heh işte demek istediğimi çok iyi özetlersin. Osman Tanburacı Leverkusen maçından sonra ''herkesin tarihinde hezimet vardır ama bir UEFA kupası yoktur'' demişti. Tam o hesap işte.

Tekrar diyorum. Bir fenerli gelse, ''bizde avrupada çeyrek final oynadık lan'' dese eyvallah derim. Öyle veya böyle, bir başarıdır. Ama beşiktaş ne lig için ne de avrupa için gelip ''Galatasaray Tromso'ye elendi ahahaha'' diyemez. Derse Wenger dediği söze gelmiş oluruz. ''kötü takımlar şampiyonlar liginde yer almamalı'' neydi böyle miydi o söz? :D

Okan çok dolmuşsun,msn'den tavsiye edebileceğim hoş siteler var,gir boşalt içini.Ne dersin ? :D

Hadi bizim Karpaty, Tromso var. Peki ya sizinkiler? 3-0'dan 3-3'lük Valeranga maçı giibi, saymakla bitmez ki. Ayrıca neden hep Troımso diyorsun? Madem Avrupa muhabbeti yapacağız UEFA & Super Kupa'yı Arsenal'i, Madrid'i, Milan'ı da konuşalım. Hiç bi başarınız yok bir de sağa sola laf etmeye kalkıyorsunuz. Haddinizi bilin biraz. Bilmez de böyle konuşursan herkes 8-0 muhabbeti yapar tabi.

Konus kardes, sana konusma diyen yok ?

Galatasaray o kupalari alinca Hollanda'da sokakta Besiktasli olmama ragmen sevincten arabada kornaya basa basa gezen bendim, sen degil. Galatasaray onumuzdeki sene AL veya SL oynasin, yensin ben yine aynisini yaparim. Peki Besiktas yense sen yaparmisin ? Hayir, yapmasin. Yapsaydiniz 8-0 la ovunmezdiniz.Niyemi Tromso ? Niye Liverpool peki ? Dedigin gibi herkez haddini bilecek. Unuttugun birsey var, O liverpool Inonu'de yikilmisti. Maclara gelince, bende Barca, Chelsea diyebilirim.

Basari derken, 10 sene once alinan kupayi kimse hatirlamaz, sadece o takimin kendi taraftari. Feyenoord 2002 aldi, su an kumeye dusebilir.

Galatasaray o kupalari alinca Hollanda'da sokakta Besiktasli olmama ragmen sevincten arabada kornaya basa basa gezen bendim, sen degil. Galatasaray onumuzdeki sene AL veya SL oynasin, yensin ben yine aynisini yaparim. Peki Besiktas yense sen yaparmisin ? Hayir, yapmasin. Yapsaydiniz 8-0 la ovunmezdiniz.Niyemi Tromso ? Niye Liverpool peki ? Dedigin gibi herkez haddini bilecek. Unuttugun birsey var, O liverpool Inonu'de yikilmisti. Maclara gelince, bende Barca, Chelsea diyebilirim.

Basari derken, 10 sene once alinan kupayi kimse hatirlamaz, sadece o takimin kendi taraftari. Feyenoord 2002 aldi, su an kumeye dusebilir.

Bak hala ya :D

Ezbere yorum yapma lütfen...

Ezberesi falan yok bunun, arkadaş. Dakika 96 maç 0-0'dı. Neyin açıklamasını yapacağınız? :) Bide Erman Toruğlu diyor ki; Onur'la Necip girdi oyunun şekli değişti. Şekil değişmesi falan mı kalmış bu işin. Paramparça yapması lazım Beşiktaş'ın bu takımı. Şekilden falan bahsediyorlar hala. Dakika 96, maç uzamış. Ezbere yorum yapma diyorlar, komik :D

UEFA.com - UEFA Europa League - Galatasaray

:yikes:

Ezberesi falan yok bunun, arkadaş. Dakika 96 maç 0-0'dı. Neyin açıklamasını yapacağınız? :) Bide Erman Toruğlu diyor ki; Onur'la Necip girdi oyunun şekli değişti. Şekil değişmesi falan mı kalmış bu işin. Paramparça yapması lazım Beşiktaş'ın bu takımı. Şekilden falan bahsediyorlar hala. Dakika 96, maç uzamış. Ezbere yorum yapma diyorlar, komik :D

hala ezbere konuşuyorsun git maçı izle sonra gel boş kaleden kaleci ile karşı karşıya rahat 10 pozisyon kaçtı guiza olsa hat-trick yapardı diyorum daha ne diyeyim

8 yediğin stadda Liverpoollu taraftarlar tırnak yiyordu haberin var mı? 3-2 yenilmiştik ama o korku yetmişti onlara. O maçtan sonra da çıkıp kutlama yapaydın keşke.

@Murat

Sağolasın, şuanlık gerek yok. :D

Senden sadece boyle bir cevap beklenir. Ne demistin ? Herkez haddini bilecek.

boşver kardeş yorma kendini bazıları anlamıyor yada anlamak istemiyor ister 8 desinler ister 18 desinler kendiler attı hakkıdır söyleyecekler tabi biz onların inönüde psikolojilerini bozdugumuzda kimse söylemez tabi :)

hala ezbere konuşuyorsun git maçı izle sonra gel boş kaleden kaleci ile karşı karşıya rahat 10 pozisyon kaçtı guiza olsa hat-trick yapardı diyorum daha ne diyeyim

Sende iyice abarttın. Bu maçın uzatmaya gitmesi bile kocaman bir soru işaretidir beşiktaş için. Çıkardığı 11 'e bakarsak.

Açtığım anda spiker "Beşiktaş bal yapmayan arı gibi" diyordu. Hanginize inanayım? :) -Ki senin dediğin doğru olsa bile, o sizin beceriksizliğiniz, yapacak bir şey yok. Kimse golleri niye kaçırdığına bakmaz. Es kaza elenseydin, Başlardınız yine "Yeteer!" demelere. Türkiye'de bu işler böyle yürüyor. Nerede yaşıyorsun sen?

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

Heriflerin bizimle Türkiye'de kapışmak için ellerinde bir sonuç yok, kafayı yemişler Avrupa'dan bahsediyorlar. Bunların hepsi tiner içiyor deniliyordu ama inanmıyordum doğru galiba. :D Gidin Bursa'yla, Trabzon'la muhattab olun kimsiniz siz? :asd:

Açtığım anda spiker "Beşiktaş bal yapmayan arı gibi" diyordu. Hanginize inanayım? :) -Ki senin dediğin doğru olsa bile, o sizin beceriksizliğiniz, yapacak bir şey yok. Kimse golleri niye kaçırdığına bakmaz. Es kaza elenseydin. Başlardınız yine "Yeteer!" demelere. Türkiye'de bu işler böyle yürüyor. Nerede yaşıyorsun sen?

Bizim taraftar akıllıdır merak etme sen kim işini yapmassa yeterde denir yetmezde der başkan bu sene işini yaptı kimsede birşey diyemez

Üst Alt