# Zurab Khizanishvili - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Zurab Khizanishvili

Cevap: # Zurab Khizanishvili

dünyada o kadar oyuncu varken kazanşaşvili denen bi adamı nereden bulmuşlar aklım almıyor. osman abi umarım haber doğru değildir, doğruysa bile rijkaard engeline takılır İNŞ :D

Eğer Gürcü alıyorsak mutlaka laz oyuncuları takımdan uzaklaştırmak lazım,Sabri mesela çok kavga ederler :D

Ya niye engele felan takılsın bence iyi bir transfer tek sorunumuz servetten fazla seri olduğu söylenemez ağır kalabilirler bu yanı kötü.

Bu haber muhtemelen kolpadir. Osman Tanburaciyi iyi takip edenler bilir: Adam 100 isim verir hic biri dogru cikmaz. Zamaninda ucaklara ne adamlar bindirdi bu. Geciniz.

Isimsiz oyuncu gelecekse genc olmalidir. Neyse fazla takilmamak gerek

İsimisiz derken Blacburn de oynuyordu geçen sezon forma şansı neredeyse hiç bulamadı ama sonuçta İngiltere ligi futbolu görmüş bir adam .

Kesinlikle otursun köyünde. Oleguer ve bu adam gibi adamlar gelicekse Semih Kaya oynasın !

Bende gördün ingiliz futbolunu benide alsınlar.Her maç trübündeyim.Adam 5 maç oynamış baya ingiliz futbolunu görmüş..

Sadece geçen sene 5 maç oynadı ama ondan önce de maçlara çıkıyordu bu adam en azından İngiltere liginde yedekte olsa oynayabilecek düzeydeki o kulübede bulunuyo her an girebilecek şekilde sizde transfer beyenmiyosunuz gidip Terry Ferdinand ı koyalım stopere ister. :D

Bu öyle adamlardan değil eğer gelirse oynayacağı futbolla görücez nasıl bir adam çok eleştirenler ne dicekler acaba .

Oyuncuyu tanimiyor olmamiz bisey degistirmez..

Ben bu oyuncu Tugay önerdi diye düsünüyorum Sivas maci icin Ali Sami Yen´e geldiginde...Oyuncuyu hic tanimiyorum.Hic izlemedim.

Izlemedigim icin iyi kötü yorum yapamayacagim..

Alinirsa Rijkaard´in onayindan gecmistir ki o zaman güvenirim.

Ama gönül daha iyilerini ister tabiki..

Belki de tas gibi stoperdir bilemeyiz:D

Ben bu oyuncu Tugay önerdi diye düsünüyorum Sivas maci icin Ali Sami Yen´e geldiginde...Oyuncuyu hic tanimiyorum.Hic izlemedim.

Belki de tas gibi stoperdir bilemeyiz:D

Söylenenlere göre ağır deniyor.Servetin yanına stili yavaş ama Dünyanın en iyisini koy yine çuvallarız.Meira örneği.Göbekte iki ağır ın varsa ayvayı yedin.En azından biri pire biri havacı olmalı.

Bülent****Popescu

Thomas***Song

EGüngör****Servet

Örneklerinde olduğu gibi.Eğer gerçekten yavaş biriyse eğer transfer doğruysa önümüzdeki sezonda gelen gol giden gol olur

Ersin Kaçar Cevap: # Zurab Khizanishvili

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:

Onur Yilmaz isimli üyenin mesajından alıntı

Belki de tas gibi stoperdir bilemeyiz

Söylenenlere göre ağır deniyor.Servetin yanına stili yavaş ama Dünyanın en iyisini koy yine çuvallarız.Meira örneği.Göbekte iki ağır ın varsa ayvayı yedin.En azından biri pire biri havacı olmalı.

Ersin Kaçar arkadaşımıza katılıyorum. İki ağır adam defansta facia olur. Zaten 4 3 3 oynayacağız. Bize pire gibi biri lazım arkadaşlar

Üst Alt