GSC Haber - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: "Florya projesi, Galatasaray'ın geleceğidir" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: "Florya projesi, Galatasaray'ın geleceğidir"

Erden Timur olmayacaksa ve hasılat paylaşımlı bir model yapılacaksa Genel Kurul'dan yeniden yetki alınması gerekiyor. Bu yetki alınırken Genel Kurul'dan 30 kişinin katılımıyla bir Florya Denetim Kurulu kurulmalı. Tostos'un ensesinde nefes alıp rahat yemesine izin verilmemeli.

Galatasaray spor klubü, inşaat şirketi değil. Ayrıca kendimiz yapmaya kalkarsak maliyeti karşılayamayız. Müteahite vermek en mantıklısı. Zaten de öyle yapacaklar.

faiz bu ama ana borç değil.
Konunun bu şekilde konuşulmaya devam edilmesini şaşkınlıkla izliyorum. Hesap basit; evet, yapılan ödeme faize sayılıp borç miktarı sabit kalıyor ama o miktar enflasyon oranında erimiş oluyor işte.

Diyelim 2 milyar borç var, %50 faiz karşılğı 1 milyar ödeme yapılıp 2 milyarlık borç sabit kalıyor. İşin aslı; 2 milyarlık borcun % 50 faizle 3 milyar olması, 1 milyarını ödeyince de 2 milyara düşmesi. Ödenen para faiz demek, olayı kestirmeden ifade etmekten başka bir şey değil yani.

Ödediğin miktar direkt ana paradan düşerse hiç faiz ödememiş olursun; yüksek enflasyonist ortamda kim kime niye yapsın bunu?...

Aklımızla alay etmeyin

Erden Timur GS aleyhine iş yapacak bir adam mı

Eğer fark bu kadar az olsa bunu dillendirir miydi, Florya işinin konuşulması iyidir camianın gözbebeği Florya'dır bu konuşulmalı bu konuda Özbek'e katılmıyorum demesinden ne anlamalıyız

$50m için mi koyuyor bu büyük tepkiyi

Aklımızla alay etmeyin

Erden Timur GS aleyhine iş yapacak bir adam mı

Eğer fark bu kadar az olsa bunu dillendirir miydi, Florya işinin konuşulması iyidir camianın gözbebeği Florya'dır bu konuşulmalı bu konuda Özbek'e katılmıyorum demesinden ne anlamalıyız

$50m için mi koyuyor bu büyük tepkiyi
Farkın 50 milyon olmadığına ben de katılıyorum ama aynı Erden Timur'un Özbek ile ilgili peşkeş falan onunla yanyana getirecek kelime değil bu fikir ayrılığı sadece yöntem farkı demesini neden görmezden geliyoruz. Bu arada Erinç söylentiyi aktardı onu da yanlış aktardı yani bilgi değil. Söylenti de zaten bildiğimiz 50 milyon dolar peşin toplamda 400 milyon dolar 2 yıl gibi bir sürede. Timur'un yönteminde inşaat- pazarlama- reklam vb. tüm giderler çıkınca 600-650 milyon dolar adam daha uzun vadeli ve büyük bir sermaye riski alarak. 400-e 1 milyar gibi bir farkta yok yani ortada. Bu söylentideki rakamlar. Peşkeş yok. Erden Timur'un ki daha güzel gözüküyor ama GS olarak ne kadar yapabiliriz olay burada bitiyor. Bu işi yapacak adam Erden Timur olsa tamam ama o da başında olmam diyor o seçim zamanı söylenenler yüzünden.

Farkın 50 milyon olmadığına ben de katılıyorum ama aynı Erden Timur'un Özbek ile ilgili peşkeş falan onunla yanyana getirecek kelime değil bu fikir ayrılığı sadece yöntem farkı demesini neden görmezden geliyoruz. Bu arada Erinç söylentiyi aktardı onu da yanlış aktardı yani bilgi değil. Söylenti de zaten bildiğimiz 50 milyon dolar peşin toplamda 400 milyon dolar 2 yıl gibi bir sürede. Timur'un yönteminde inşaat- pazarlama- reklam vb. tüm giderler çıkınca 600-650 milyon dolar adam daha uzun vadeli ve büyük bir sermaye riski alarak. 400-e 1 milyar gibi bir farkta yok yani ortada. Bu söylentideki rakamlar.
Rtaş buraya her post attığımda bir paragraf yazı atmasan mı artık alıntılayıp

Ortada çeşit çeşit söylentiler var, bunların içinde doğru olmadığı net olan bir tane var: fark 50m dolar

Fark ufaktır söylentisini yayan adamın alnını karışlarım, bu kişiler hıyanet içindedir, Erden Timur'u yalancı ve inatçı yerine koymaktadırlar. Erden Timur'un da nasıl biri olduğu bizim kitabımızda bellidir

Rtaş buraya her post attığımda bir paragraf yazı atmasan mı artık alıntılayıp

Ortada çeşit çeşit söylentiler var, bunların içinde doğru olmadığı net olan bir tane var: fark 50m dolar

Fark ufaktır söylentisini yayan adamın alnını karışlarım, bu kişiler hıyanet içindedir, Erden Timur'u yalancı ve inatçı yerine koymaktadırlar. Erden Timur'un da nasıl biri olduğu bizim kitabımızda bellidir
Erden Timur'un farkla ilgili bir açıklaması yok ama peşkeş falan yok diye söylemi var.

Üst Alt