16/17 H:13 | Kasımpaşa 1-2 Galatasaray | MS | 4 Aralık - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:13 | Kasımpaşa 1-2 Galatasaray | MS | 4 Aralık

Bjk 1 Maçlık
Başakşehir 2 Maçlık

Farka indirdik.

- Doğru Transfer
- Doğru T.D. Kararı

İle Şampiyonluk yarısında iddialı oluruz.

~Pablo Emilio Escobar Gaviria~

Bu herifler oynadığı sürece bizden bir yol olmaz.

Serdar ve sabri pimi çekilmiş bomba gibi her hafta gol yediriyor.

Özelikle duran toplar olmak üzere ceza sahamiza kesilen tüm ortalar bir şekilde pozisyon oluyor.

Acilen
1 baskan
2 stoper
2 ortasaha
1 forvet 1 bek lazim

SARI KIRMIZI!

Cok sükür kazandik

Oynanan futbol rezalet hic tartismaya gerek yok Derhal gereken yapilmali

Galatasaray asla korkak oynamaz

Takimin icinde cok hain var. En büyük hainler ise Sabri(yillardir yapiyor) ve Yasindi bugünkü macta.

Yenilmemiz icin ellerinden ne geliyorsa yaptilar. Hele hele Yasin kac defa Bruma bosken pas atmasi gerekiyorken BILEREK atmadi.

Muslera
Linnes Serdar Hakan Carole
Jong Tolga
Podolski Sneijder Bruma
Eren

Cenk-Chedjou-Cavanda-Selçuk-Yasin-Josue-Sinan/Sigthorsson.

Ligde kalan haftalarda böyle oynatmayan haindir.

Bu takimin 11'i tartismasiz su sekildedir.

---------------Muslera---------------
Linnes---Serdar---Hakan---Carole
--------Tolga--------De Jong--------
---Podolski---Sneijder---Bruma---
----------------Eren-------------------

Haftaya sakatliklar disinda bu kadroyu cikarmayan Riekerink derhal yollanmalidir.

ligin en çöp takımını 10 kişi kalmasına rağmen zar zor yendik ondan sonra vay efendim neden umut satmıyosun takımı desteklemiyosun desteklicek umut veren bir ne yönetim var ne teknik heyet var nede oyuncu topluluğu var ben nasıl umut satayım destekleyeyim ?

Kasimpasa bu yil cok kotu kume dusme adayiydi ama bir sekilde topladilar.Bugunku futbol utanc verici

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maçı izlerken şiştim adeta.Şu dakka Riekerink denilen herifin görevine son verilmeli.Tamam takımda formsuz oyunclar var fakat bu kadarda kötü oynanmaz.Rezillik başka bişey değil.Dakka 88 olmus oyuncu değiştiriyor.Son 5 dakkada 3 oyuncu değiştirdi.Ulan hoca bozuntusu adam sen Kimin T.direktörü oldugunun farkına var önce korkak herif.Önceden değişikilk yapsan maç buralara gelmeyeceyekti zaten.Şu çok net belliki bu stajer hocayla ilk 3e kesinlikle giremeyiz kimse ümitlenmesin.

Rezil kere rezilsiniz. Reziller ordusu. Yaziklar olsun su futbolu oynayan topluluga. Pasa gibi takim olmasa bi de 10 kisi kalmasa, diger züper lig takimlarinin alayi bizi yenerdi bugün. Riekerinke de bi cift lafim var. Amsterdama git sen, git ögrenci yurdununda beden egitimi hocaligi yap. Sabriyi de al yanina. Kusacam artik o 55 numarali formadan dolayi. Linnes karina mi kizina mi bisey yapti be adam, cik acikla biz de sana hak verelim. Nedir bu linnes düsmanligi. Yeter be artik yeteeeeeer.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Yalniz bu jor hic bir halt olmaz sabriyi nasil 90 dk oynatir bi sekilde sosyal medya falan istifa davet etmeliyiz adam galatasarayi yinettiginin hic farkinda degil yazik gunah agir sovucem az kaldi

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başımızda yönetim olsa sarbi ve riki'nin biletini sabahı beklemeden bu akşam keser. Ama yönetim olmadığını gayet iyi biliyoruz o yüzden bir beklentimiz yok.

Bu takım bu haliyle şampiyon falan olamaz çok net. Çok acil gereken iki adet karar var. Rikiyi şutla sarbiyi şutla. Belki bir şansın olur.

Üst Alt