16/17 H:13 | Kasımpaşa 1-2 Galatasaray | MS | 4 Aralık - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:13 | Kasımpaşa 1-2 Galatasaray | MS | 4 Aralık

Acil JOR kovulmali. Ikinci yari fb,bjk tt arenaya gelecek. Bu maclar bize +6 puan getirir. Ciddi sansimiz oldugunu dusunuyorum. Sabri-Linnes,Yasin-Sinan, Selcuk-Tolgs degisikligi yapacak bi hoca lazim.

şu kulüp satılsada kurtulsak dinazorlardan çomarlardan yakında oda olacak sattıkları arazilerin parası deniz bitince mecbur satacaklar

Yılmaz Vural gelsin 3 level yukarı çkar takım net.Ben bu kadar rezalet bir hoca görmedim.Bir yönetici çıkmış şimdi bu oyun şampiyonluk için yeterli değil diyor.Ee kovun adamı ozaman neyi bekliyorsunuz mallar.Puan farkının 10 olmasınımı.

yahu arkadas 2 0 bulmadan rahatlamak olmaz arkadas bu nasil is her mac ayni bok bunlar hicmi ders almiyor hatalarindan.
önce 2 0 bul pres yap kaleye oyna ondan sonra oyunu rahatlat.
sanki sartmis durmadan top bizde hep topu cevir ama pozisyon üretme.
bu nasil anlayis ?
biri bunlara veya antrenöre söylemeli önce 2 farki bulduktan sonra biraz top cevirilebilir.
tamam topuda cevir ama ara sira pozisyon üret sirf topu cevirip nereye kadar ?

ha yine hakeme kurban gidiyorduk ulan arkadas her haftami hakeme karsi oynanir, böyle sacma penaltimi olur ?
tamam oyun stiline kiziyoruz filan fistik ama bu hakemler art niyetli olmasa belkide liderdik suan.

Turkiyedeki herhangibir TD bu JOR dan daha iyi takımı yonetir.
Bugun JOR iflas etti resmen.
Haftalardır kotuydu ama bugunku yonetim tam skandal.
Bu adam istifa etmelidir.

birde sabriye bakin golde, arkadas linnes olsa hemen oyundan alirdi.
linnes girer girmez pozisyon kesti sabri olsa izlerdi.
arkadas antrenörsen otoriteni koy, bu kulüp sabri ve hakan baltanin dedil.
sart degil her mac oynamalari.

Koskoca takımı ne hale soktu bu adam.Sanki deplasmanda şampiyonlar liginde realle oynuyoruz 1 er dakka arayla 89 90 91 de oyuncu değiştirmek nedir bunu nasıl açıklıycan derhal kovulmalı

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8951747994778a1294e750a86902668a.png

Artık sakatlansin diye dua edecem yeter arkadaş yeter şu Çingeneyi atın takımdan

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Yasin ve Sabri ilk 11 de basladigi maclar hep bas aritiyor.

Yasinin kaptirdigi Toplarin hatti hesabi yok. Hamiti al top tutsun.

Sabrinin Goldeki hatasi inanilmaz.

Hakan Balta idare eden bir Stoper. Ne iyi nede kötü.

Yasin, Sabri ve Hakan Baltanin yerlerine saglam oyuncular alinmali.

Şu selçuk ve sabri denen illetlerden , gereksizlerden, işe yaramazlardan, hainlerden, yetersizlerden ve kan emicilerden ne zaman kurtulacağız arkadaş gençliğimi bitirdi bu sabri denen şeref yoksunu herif allahından bul inşallah senin yüzünden her maç psikolojim bozuluyor günaha giriyorum sana bildiğim tüm küfürleri etmekten ömrü hayatımda şu selçuk ve sabri kadar birinden nefret ettiğimi hatırlamıyorum ekranda yüzünü görünce kusasım geliyor ana avrat sövüyorum hele o sabrinin eğik boynuyla yürüyüşünü gördüğüm an kanser oluyorum bitiyorum o an orda olup onun kafasını sahaya gömmek istiyorum

Üst Alt