16/17 H:13 | Kasımpaşa 1-2 Galatasaray | MS | 4 Aralık - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:13 | Kasımpaşa 1-2 Galatasaray | MS | 4 Aralık

Kasımpaşa'nın bir tık üzerinde bir takım olsaydı karşımızda, ya da Kasımpaşa 10 kişi kalmasaydı bu maçı zor kazanırdık. Riekerink ne kadar çapsız bir teknik direktör olduğunu bir kez daha gösterdi. Şu anda ciddi bir şekilde tekrar şampiyonluk yarışının içerisine girdik. Ama Riekerink'in malca tercihleri yüzünden ben daha çok puan kaybedeceğimizi ve ilerleyen haftalarda yarıştan kopacağımızı düşünüyorum. O yüzden şampiyonluk hedefi olan bir yönetim, acilen Riekerink'i kovup yerine tecrübeli bir teknik adam getirmeli takımın başına.

Galatasaray savunma anlayışında sıkıntılar; top kullanan oyuncuya baskı yok, adam ve alan paylaşımında yanlışlar.

Cy2ZGKIXEAE85Q2.jpg

Cy2ZGKIXEAAxsm4.jpg

Abi illah yenilmemizi beklemesinler iste kovsunlar su adam ne guzel sansimizda var iş işten gectikten sonrakovsan ne işe yarar onumuzu goremiyoruz sununla ya

Az da olsa sans varken, Riekerink kovulmali. Tipik bir 3.-4. takimi bu takim. Hicbirsey olmaz bu takimdan.

Kadro fena degil ama oynadigimiz oyun rezalet. Biktik artik. Sabir mabir da kalmadi.

Riekerink´in takimi iyi oynattigi 3 mac sayamam 1 senedir. Yeni heyecan sart.

JOR kesinlikle takıma pas ile oyunu dengede tutun, direkt kaleye gitmeyin, savunmada açıklar vermeyin talimatında bulunmuş olmalı. Bu kadronun böyle bir futbol oynamaya hakkı yok çünkü. JOR'un 3 oyuncu değişikliğide doğru ama zamanlama tam anlamıyla skandal. Rakip 10 kişi kalmasına rağmen rahat bir şekilde rakip kaleye gidemedik. Yan pas, geri pas görmekten bıktım. Takım keyif vermedi ama altın değerinde bir 3 puan oldu. Çok önemliydi. JOR bu yarışı sürdürebilir mi inanın hiç güven vermiyor. JOR'un tutukluğu takıma da yansıyor. Umarım bundan sonra 3 puanın yanında iyi ve güven veren bir futbol oynarız. Büyük takımlar asla böyle oynamamalı!

Ben uzun zamandir sanirim ilk kez 88 de ilk oyuncu degisikligi yapildigini gordum , bunlar eger zamani gecirtme ,oyunu sogutma amacliysa hadi neyse

Ama bana kalirsa bunlar rotasyon seklinde mac basi ucreti degisiklikleri . gecen de hamite yapti bunu

Bu herifler oynadığı sürece bizden bir yol olmaz.

Serdar ve sabri pimi çekilmiş bomba gibi her hafta gol yediriyor.

Özelikle duran toplar olmak üzere ceza sahamiza kesilen tüm ortalar bir şekilde pozisyon oluyor.

Acilen
1 baskan
2 stoper
2 ortasaha
1 forvet 1 bek lazim

SARI KIRMIZI!

Yasa Arif kardesim.

Foruma baksan ya JOR ya da Sabri yuzunden kotuyuz!!

Bu kulube tek baskan gibi baskan lazim. Gerisi teferuat.

Üst Alt