16/17 H:14 | Galatasaray 3-1 Gaziantepspor | MS | 11 Aralık - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:14 | Galatasaray 3-1 Gaziantepspor | MS | 11 Aralık

Maç keyifliydi. Ciddi bir sağ bek, stoper, orta saha ve forvet eksikliği mevcut. Ama bu kadro ile maksimum bu kadar oluyor o bir gerçek. Çok kötü diyebileceğim bir isim yoktu sahada. Haksızlık etmemek gerekir

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gokhan degirmenci su bizim almak icin bizi haftalarca bekleyen, oyaladigimiz ve sonrasinda yerine 1 milyon euro bonservis ve 1 milyon euro yillik vererek cenki aldigimiz kaleci degil miydi yahu.

Allah'tan fikstür avantajı imdadımıza yetişiyor son iki haftadır. Kasımpaşa ve Gaziantep yerine biraz daha iyi takım olsaydı karşımızda, kesin puan kaybederdik. Hoş, 10 kişi kalmasalar bu iki takımı da yenebilir miydik, o da tartışılır.
Haftaya ligin belki de bize en ters gelecek takımıyla karşı karşıya geliyoruz. Osmanlıspor'un zencileri bizim defansı hallaç pamuğuna çevirir.

3 haftadır izlemiyorum bu haftada totemi tutturduk çok şükür.

Galatasaray 3 - 1 Bursaspor
Kasımpaşa 1 - 2 Galatasaray
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor

CzafXbKXAAAgjCS.jpg

Yalnız Sneijder'in enseye tokat yediği görüntüye çok güldüm. :D Sneijder gibi ayı Volkan'a kafa tutan adam orda nasıl sakin kaldı anlamadım.

Üst Alt