16/17 H:18 | Karabükspor 2-1 Galatasaray | MS | 21 Ocak - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:18 | Karabükspor 2-1 Galatasaray | MS | 21 Ocak

Bakin GB nin alelade stoperi geliyor ve koca GS in 4 stoperinden de iyi oynuyor.

Golcu aliyorsun muzmin sakat Sightorson.

Sag bek aliyorsun dursunun otelinde Rus duzen Cavanda.

Stoper aliyorsun muzmin sakat Serdar!!

Orta saha aliyorsun muzmin sakat Tolga!!

Orta saha aliyorsun 2. Lig topcusu olamayacak Josue!!

Senin takimini Cuneyt adindaki eyyamci dogruyor, aziz haksizken bile her hafta konusurken bisim cibiliyetsizlerin giki cikmiyor!!

Poldi cine mi gidecek belli degil kafasi baska yerde!!

Yasin bir hafta kadro disi, 1 hafta kadroda.

Selcuk icin hergun Cin haberleri cikiyor.

Nazifoglu denen dallama takim sampiyonluk potasindayken TD mayistan sonra bizle olmayacak deyip adami bitirecek kadar yoneticilikten bi haber.

Heeee suçlu mu? Tabiiki Riekerink!!!!

Yersen.....

Maçı izlediysen hiçbir şey bilmiyorum.Kesinlikle izlemeden yazıyorsun.

dogru
u1 hocasini degil de adam gibi hoca getirmisler
butun adamlari yeni ve ligdeki diger takimlarin copleri
bizim en dandik topcumuz jose bile en iyi transferleri olacak takim

Onceki yazimda acikca belirttim.

Hepsinin kafasi transferde. Sakat adamlari takima dolduran senij baskanin olacak yoneticin olacak zerzevatlar.

Yine zerzevat mayistan sonra Riekerink olmayacak diye aciklama yapiyor.

Sampiyonlukta iddiali takimin hocasini bitiriyor. Bu aciklamayi yapan adam cemiskezege yonetici olamayacak herif bize yonetici oldu. Komisyon transferleri havada ucustu.

Evet hic bisey bilmiyorsun.

Maçı izledin madem,hiç sinirlenmedin mi niye oyuncu değiştirmiyor diye,takım orta açıyor sahada 1 tane kafa vuracak oyuncu yok.Podolski ne yaptı bugün,veya Josue.Yasin niye çıktı bunlar yerine.Kimin bir şey bilmediği belli,suçlu yönetim de bir taraftan evet ama Riekerink'i tamamen masum göstermeye çalışman çok sefilce bir çaba.Herkes görüyor neyin ne olduğunu.

Maçı izledin madem,hiç sinirlenmedin mi niye oyuncu değiştirmiyor diye,takım orta açıyor sahada 1 tane kafa vuracak oyuncu yok.Podolski ne yaptı bugün,veya Josue.Yasin niye çıktı bunlar yerine.Kimin bir şey bilmediği belli,suçlu yönetim de bir taraftan evet ama Riekerink'i tamamen masum göstermeye çalışman çok sefilce bir çaba.Herkes görüyor neyin ne olduğunu.

Kimi alicak?? Adam 64 te rodriguesi soktu .

Takimda fark yaratacak adamlar sakat veya cezali.

Eren oynadigi zaman kufur edip poldiyi alsana diyorsunuz!! Halbuki sigtorson yerine adam gibi golcu alinmaliydi.

Son düzenleme:
Transfer falan yapmasınlar ya bu takımdan bir halt olmaz. Hatta 7. falan bitirelim seneye avrupaya gitmeyelim, 2011 gibi bir sezona ihtiyacımız var... Yönetim,TD ve futbolcuların büyük bir kısmının gitmesi lazım, pansumanla falan düzelmez bu takım.

Son düzenleme:
Uğur Karakullukçu: "Kazanan Karabükspor hocası Tudor, "En iyi oyunumuz değildi" diyor. Riekerink, "Kötü oynamadık" diyor... Çap meselesi."

Soru: "Eren Derdiyok'u oyuna geç aldınız mı sizce?"

Riekerink: "Hayır."

Bunu alın bunu burdan

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Transfer falan yapmasınlar ya bu takımdan bir halt olmaz. Hatta 7. falan bitirelim seneye avrupaya gitmeyelim, 2011 gibi bir sezona ihtiyacımız var... Yönetim,TD ve futbolcuların büyük bir kısmının gitmesi lazım, pansumanla falan düzelmez bu takım.

Bu yaz yapilmasi gerekendi 2011 degisiminin aynisi.

Ama bizimkiler gitti 10 tane yeni cöp aldi takima, simdi yolla bakalim yollayabiliyorsan hepsini.

Kimi alicak?? Adam 64 te rodriguesi soktu .

Takimda fark yaratacak adamlar sakat veya cezali.

Eren oynadigi zaman kufur edip poldiyi alsana diyorsunuz!! Halbuki sigtorson yerine adam gibi golcu alinmaliydi.

Alsın Josue'yi Podolski'yi,ne yaptı bu ikisi bu maç?

Maç maç bakacağız,Podolski önceki maç iyi olabilir bu maç kötüyse niye zorluyoruz ki?Yasin iyi kötü bir dinamizm yaratıyordu,onu oyundan aldı tamamen baltaladı oyunu.

yav geç duvarın karşısına duvara laf anlat daha ıyı saf mısın nesin laf anlatmaya çalısyorsun

Üst Alt