16/17 H:33 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 29 Mayıs - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:33 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 29 Mayıs

bu mac tudorluk bisey yoktu. adam gibi stoper ve ön libero (selcuksuz) olmadigi sürece, isterse forvetde gomis olsun, bu takimdan bi cacik O-L-A-M-A-Z
adam maçı hakem ile birlikte alıp Alanyaya veriyordu sırf egosunu tatmin etmek için. Elli kere Josue on numarada denendi olmadı, Sneijder bugün formundaydı atmışıncı dakikada çıkardı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

adam maçı hakem ile birlikte alıp Alanyaya veriyordu sırf egosunu tatmin etmek için. Elli kere Josue on numarada denendi olmadı, Sneijder bugün formundaydı atmışıncı dakikada çıkardı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
haklisin renkdas ama semih-sabri-selcuk üclüsü ayni anda sahada oldugu sürece galatasaray 10 mactan ancak bitanesini rahat kazanir

Aslan yine kukredi

ibrahim-tatlises_0.jpg

Bu halil melerde bir problem var el kol pozisyonlari ile alakali

carparsa yoruma birakmam veririm seklinde

hatirlarsaniz fb nin aleyhine de bursada buna benzer bir penalti calmisti kjaer e

enteresan bir stili var

Hakem daha gencecik, 86 dogumluymus. Hakemligi birakip normal meslegine odaklansin bence kendisi icin en hayirlisi olur.

Hakem makem olmaz bu hiyar dan. Bir de Fifa kokarti vermisler.

Bu nasıl boktan bir ligdir yahu?...

Tamam bizim takım leş de verilmeyen 10 penaltımızdan 5 i verilseydi, Quresma' nın görmesi gereken en az 8 bariz kırmızı kartlık pozisyonun bari 4 ünü hakemler göz göre göre atlamasaydı, bu iki takımın konumu ne olurdu diye düşündüm de daha bir içim karardı. Zaten bu ligde herhangi bir maçı başından sonuna seyretmeyeli çok oluyor, tahammül edemiyorum (Hamzalı şampiyonluk sezonu dahil); onca yıllık aboneliğimi 1.5 yıl önce iptal etmem de o yüzdendi, üstüne para almam lazım bu eziyete katlanmak için!:mad:...

Sezon bitmiş, şampiyon belli olmuş, adamın gideceği 5 ay önceden kesinleşmiş. Daha neyin hayali, neyin kırıklığı ?
Sezon boyunca hayal kırıklığı son 3-4 aylık bir durum değil.
Para yemeye&ezmeye gelmiş ; markasını tanıttı, reklamını yaptı , abuk subuk Twitter'dan Show yaptı gidiyor.
Böyle düşününce hayal kırıklığı.

3. Lig takımlarına 6-7 gol attı. Buna bakarak Büyük golcü diyosan başka.

Sezon boyunca hayal kırıklığı son 3-4 aylık bir durum değil.
Para yemeye&ezmeye gelmiş ; markasını tanıttı, reklamını yaptı , abuk subuk Twitter'dan Show yaptı gidiyor.
Böyle düşününce hayal kırıklığı.

3. Lig takımlarına 6-7 gol attı. Buna bakarak Büyük golcü diyosan başka.

Bu sezon için diyorum.

Ilk sezonunda katkı sağladı ancak ikinci sezonunda pek bir halta yaramadı.

Ancak sahada gezdi, küçük takımlara karşı coştu

Almayacaksın kardeşim böyle topçuları. CV'si iyi olsun, ismi olsun, marka olsun, hem de iyi olun olmuyor işte. Ben ne umduysam, onu buldum Podolski'den.

YouTube

Üst Alt