2018 DK D Grubu M:3 | Nijerya 1-2 Arjantin | MS | 26 Haziran | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:3 | Nijerya 1-2 Arjantin | MS | 26 Haziran | TRT 1

Messi'nin tatil havasindan kurtulmasi gerekiyor yoksa her gecen gün rezil olmaya devam edecek

Umarim bu maci kazandirir

İddaa da böyle bir mantık yoktur.

Parayı koklarsin.

Nijerya size kalsa 6-0 falan kazanacak, şaka gibisiniz.

Her ne kadar bu turnuvada bok gibi olsa da Sampaoli berbatı geçtim kötü bir hoca değildi. Yükselişe geçen bir kariyeri vardı.

Bundan sonra ne olur bilinmez ama günlük performanslara göre kimse yargılanamaz.

armani/guzman
salvio otamendi fazio acuna
celso banega
messi dybala maria
higuain

ben arjantin teknik direktörü olsam gazi verip sahaya yollardim topculari. cik söyle ofansif, gerisini salla. yedekte daha pavon ve aguero gibi iki tane hücum oyuncun var üstelik. su maci da alamazlarsa zaten defolup gitsin mal teknik direktörleri. son 11'e göre 7 oyuncuyu degistiririm ben.

Bence Messinin tarihi öyküsünün yazılmaya başlayacağı maç olacak , Messi ve Arjantin bu maçta Nijeryayı sahadan silip 2-3 farklı bi galibiyet alır sonrada güçlenerek ilerlerler

Armani
Mercado Otamendi Mascherano Rojo
Biglia Lo Celso
Messi Dybala Di Maria
Agüero

Caballero denen armut oynamamalı
Perez - Acuna gibi baltalar oynamamalı
Hızlı ve dinamik bir ön hat kurulmalı
Risk alınmalı

Kadrolarda gerçek efsane Meza'yı göremiyoruz???

Spain+Vs+Argentina+International+Friendly+BX8ViJb2Tr1l.jpg

Her ne kadar bu turnuvada bok gibi olsa da Sampaoli berbatı geçtim kötü bir hoca değildi. Yükselişe geçen bir kariyeri vardı.

Bundan sonra ne olur bilinmez ama günlük performanslara göre kimse yargılanamaz.
Aynen öyle adamın hatası aslında adamın hatası da değil bu muhtemelen Arjantin Federasyonu'nun işi Messi'yi takımın müthiş önemli bir parçası yapmak yerine Arjantin'i Messi'nin bir parçası yapmaya çalışıyorlar . Bu senelerdir böyle ve bu yüzden beklentiyi veremiyorlar finale çıktıklarında dahil ahım şahım oynamıyorlardı . Messi'yi Barcelona'nın kullandığı gibi kullansalar yani takımın bir parçası haline getirseler kötü kadro seçimine rağmen harika bir takımları var hala .

Aynen öyle adamın hatası aslında adamın hatası da değil bu muhtemelen Arjantin Federasyonu'nun işi Messi'yi takımın müthiş önemli bir parçası yapmak yerine Arjantin'i Messi'nin bir parçası yapmaya çalışıyorlar . Bu senelerdir böyle ve bu yüzden beklentiyi veremiyorlar finale çıktıklarında dahil ahım şahım oynamıyorlardı . Messi'yi Barcelona'nın kullandığı gibi kullansalar yani takımın bir parçası haline getirseler kötü kadro seçimine rağmen harika bir takımları var hala .
Federasyonun değil sponsorların ve unicefin talebi o messi de her seferinde bu sefer diyor ondan :) Federasyona kalsa messi ölse de kurtulsak modundalar...Messş olmasa en az 1 uluslararası kupaları kafadan olurdu...

Sampaoli iyi hoca oldugunu sili ve sevilla'da gösterdi

Arjantin milli takiminda durum farkli

Fatih hoca önderliginde euro 2016'da basarisiz olduk,bu Fatih hoca'yi kötü bir Td yapmaz

Belli ki bizim yasadigimiz oyuncu krizini arjantin da yasiyor

Federasyonun değil sponsorların ve unicefin talebi o messi de her seferinde bu sefer diyor ondan :) Federasyona kalsa messi ölse de kurtulsak modundalar...Messş olmasa en az 1 uluslararası kupaları kafadan olurdu...
Ok. Bunu Unicef yetkilileriyle yaptığın derin konuşmalardan çıkarmış olmalısın . Federasyondaki emmin de bir gün dertli şekilde sana gelip Messi ölse de kurtulsak dedi herhalde .

Üst Alt