2018 DK Yarı Final | Fransa 1-0 Belçika | MS | 10 Temmuz | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Yarı Final | Fransa 1-0 Belçika | MS | 10 Temmuz | TRT 1

1-png.23746

fra-png.23740
c80ecv-png.23785
bel-png.23945

500px-RUS-2016-Aerial-SPB-Krestovsky_Stadium_01.jpg

2018 FIFA Dünya Kupası Yarı Final
Fransa - Belçika
Krestovsky Stadium
10 Temmuz 2018
21:00

Dünya şampiyonu bu maçda beli olur diye tahmin ediyorum.

Hırvatistan veya İngiltere'nin gücü yetmez bu iki takımına sanki

Bu hususta mesajlarim var . Ben ingiltereyi tuttugumu fakat tahminimin hirvatistan oldugunu soyledim

Yalniz acikcasi iki takim da son dorde kalmasina ragmen , ikisinin de elenen bir cok takima gore daha kotu oynadigini fakat sansli oldugunu eklemem lazim

Arjantini gecmeleri basariydi ama danimarka ve rusya cok isteyecekleri rakiplerdi ve anca penaltilarla gecebildiler

Ingilizler ise kolombiya ve isvec i elediler

Ve bu 2 kotu takimdan biri final gorecek . Buraya kadar sansli geldiler

Fransa belcika eslesmesindeki takim daha cok hakediyor , ikisinden hangisi derseniz fransa derim . Belcika son mac haric iyiydi ama brezilyaya resmen ezilerek elediler

Çoğunluğun beklediğinin aksine kısır bir maç olacak skor tahmini de 1-0 Belçika alacak diyorum

Su ana kadar kisir maclar yuzunden 3 haftada 4000 lira para gitti iddia da . Surekli tek mac aciyorlar , kalan 1 macta bunu cikarmam lazim .

O yuzden 3,5 uzerine 2000 lira yatirmayi planliyorum . Umarim olur aksi takdirde finale veya ucunculuk macina bakacagiz

Diger yari finalden hic 3,5 uzeri havasi almiyorum

Şimdi şöyle söyleyeyim ben iddaa oranlarını okumayı severim gereksiz hobi gibi birşey bu maçta açılan oranlar tuzaktir bana göre zaten söz konusu Fransa ve Belçika olunca otomatikman herkes gole yönelir tahmin acisindan.Hem oran tuzağı olduğunu düşündüğümden hem de yarı final müsabakası olması sebebiyle bence fazla gol olmayacak zaten izlediğim kadarıyla Belçika sağlam takım defansı yapıyor Fransa'yi bir şekilde durdurup kontradan gol bulacak gibi geliyor bana

bence belçika daha şanslı hem savunmada cok iyi kapanıyorlar hem de fransa ortasahası hata yapmaya çok müsait.

Üst Alt