2018 DK Yarı Final | Fransa 1-0 Belçika | MS | 10 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Yarı Final | Fransa 1-0 Belçika | MS | 10 Temmuz | TRT 1

Belcika cakar gecer gibi, daha komple / dengeli bi takim bence + tecrubeli (takim olarak Fransaya gore daha uzun bi zamandir beraberler)

Bu hususta mesajlarim var . Ben ingiltereyi tuttugumu fakat tahminimin hirvatistan oldugunu soyledim

Yalniz acikcasi iki takim da son dorde kalmasina ragmen , ikisinin de elenen bir cok takima gore daha kotu oynadigini fakat sansli oldugunu eklemem lazim

Arjantini gecmeleri basariydi ama danimarka ve rusya cok isteyecekleri rakiplerdi ve anca penaltilarla gecebildiler

Ingilizler ise kolombiya ve isvec i elediler

Ve bu 2 kotu takimdan biri final gorecek . Buraya kadar sansli geldiler

Fransa belcika eslesmesindeki takim daha cok hakediyor , ikisinden hangisi derseniz fransa derim . Belcika son mac haric iyiydi ama brezilyaya resmen ezilerek elediler
Nasıl ezilerek elediler yav? Ayni maçı mı izledik biz? 2 gol atınca doğal olarak savunmaya çekilip kontra aradılar. Brezilya karşısında atak yapmaya devam edip 4’ü 5’i mi bulmalarını bekliyordun? Ona bakarsan Fransa turnuva boyunca izlediğim en sıkıcı takımdı. Tamamen bireysel performanslarla ilerlediler. Maçlarında uyumamak için kendimi zor tuttum. Umarım Belçika-İngiltere finali olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hazard Fransızlara teselli çikolatası yedirecektir

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasıl ezilerek elediler yav? Ayni maçı mı izledik biz? 2 gol atınca doğal olarak savunmaya çekilip kontra aradılar. Brezilya karşısında atak yapmaya devam edip 4’ü 5’i mi bulmalarını bekliyordun? Ona bakarsan Fransa turnuva boyunca izlediğim en sıkıcı takımdı. Tamamen bireysel performanslarla ilerlediler. Maçlarında uyumamak için kendimi zor tuttum. Umarım Belçika-İngiltere finali olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Brezilya 2-0 a ragmen hic kopmayip baya topa ve oyuna hukmetti ozellikle ikinci yari ve kah 0-0 da kah 2-0 da ve 2-1 den sonra baya pozisyona girdi

Ilk dakikalarda silva nin , ve ozellikle 2-1 den hemen sonra golu atan renato olabilir cok net harcadigi pozisyonlar oldu

Belcika genelde ezip gecen bir takim , ama brezilya ustundu . Bir de 2 adet tartismali pozisyon vardi , birinde top cikmis olabilir ama neymar in yukselirken itildigi ve ayni zamanda yuzunun parmaklandigi seyi nasil calmadilar anlamadim . Herhalde cirkefliklerinin ve tiyatrolarinin bedelini odedi

Gollü beraberlikle uzatmaya taşınır gibi.Fransa-Arjantin maçına benzer bir maç bekliyorum.Meunier'in yokluğu büyük sıkıntı.

Danayerin takimini desteklemeyen kustur.

Bafetimbi+Gomis+France+Samir+Nasri+Yohan+Cabaye+7oJR93s8bqol.jpg

Brezilya macina kadar belcika basini tarafindan yerden yere vurulan taktik Bilmedigi iddia edilen roberto martinez,yine ayni basin tarafindan brezilya macindan sonra de Bruyne 'yi Sahte 9 ve lukaku'yu sag forvet oynattigi icin taktik deha ilan edildi

Gazetecilik böyle birsey iste

Fransızlar bana daha çok güven veriyor. Belçika'nın Japonya maçında yaşadıkları, Brezilya maçının 2.yarısı yaşadıkları büyük sorun.

Fransızlar, Brezilya gibi boş alan vermez. Meunier gibi ismin olmaması da sıkıntı Belçika için. Oraya Alderweireld çekilecek sanırım.

Fransa-İngiltere finali bekliyorum ben.

Üst Alt