2018 DK Yarı Final | Fransa 1-0 Belçika | MS | 10 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Yarı Final | Fransa 1-0 Belçika | MS | 10 Temmuz | TRT 1

Üzdün reis halbuki biz sizin intikamınızı almayı düşünüyorduk :(

Sizin mantık şu Belçika brasili eledi bizim rakip takım, kesin kaybeder. /İnşAllah kaybeder.

İddaa da böyle bir mantık yoktur.

Parayı Koklarsın.

Bu maçta Belçika galibiyete çok yakın oran da çok güzel 2.50 Neyse ki inmeden yüklü girebildim.

Uruguay, Arjantin gibi çer çöp takımları yenen France size kalsa 6-0 falan kazanacak, şaka gibisiniz.

Sizin mantık şu Belçika brasili eledi bizim rakip takım, kesin kaybeder. /İnşAllah kaybeder.

İddaa da böyle bir mantık yoktur.

Parayı Koklarsın.

Bu maçta Belçika galibiyete çok yakın oran da çok güzel 2.50 Neyse ki inmeden yüklü girebildim.

Uruguay, Arjantin gibi çer çöp takımları yenen France size kalsa 6-0 falan kazanacak, şaka gibisiniz.
Yav attığım mesajdan neler çıkarmışsın :asd: brezilya yı destekliyordun diye hatırladığım için ondan takılayım dedim sadece, 6 0 falan onu nerden çıkardın ki.Uruguay arjantin ile ilgiside yok fransanın kazanmasını istediğim için yener demişimdir, ayrıca Belçika da sadece 1 ciddi maç kazandı yani oralara girersek.Belçikayı da kimsenin hafife aldığını sanmıyorum onu nerden çıkardın cidden anlamadım :)

Yav attığım mesajdan neler çıkarmışsın :asd: brezilya yı destekliyordun diye hatırladığım için ondan takılayım dedim sadece, 6 0 falan onu nerden çıkardın ki.Uruguay arjantin ile ilgiside yok fransanın kazanmasını istediğim için yener demişimdir, ayrıca Belçika da sadece 1 ciddi maç kazandı yani oralara girersek.Belçikayı da kimsenin hafife aldığını sanmıyorum onu nerden çıkardın cidden anlamadım :)

Mehmed renktaş sen bunu bilmiyor musun yaew :asd::asd:

berkay isabetli

berkay isabetliyi anımsamaman üzdü renktaş

GSC App

Internetin hayirli olsun renktas .

DhwixJSW4AA9CHW.jpg

Dhwitz2W4AAeJKC.jpg

belçikomuz kadroyu bozmamış, Mönye yerine CHadli oynuyor. Fransa da klasik 4-3-3 ünü yapmış yine. Zevkli bir maç olacak.

Belcika turnuva boyunca 3-4-3 oynadi ama Brezilya macinda sistem degisikligine gitmisti,de bruyne'nin Sahte 9 oynadigi bir 4-3-3

Bugun de ayni dizilis ile sahada,meunier yerine chadli sag bekte

Chadli'nin yerine orta sahada dembele

Üst Alt