2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

Diyen kişinin bilgisi eksik. Bir kere sponsorluk gelirleri tek senelik gelirler yani kırdırılma gibi falan bir şey yok sanki sponsorluk gelirlerinin 3 yıllık falan harcanmış gibi konuştu. Yine 2 yıllık loca satışları gelirleri de bu bilançoda yok var gibi anlattı. Yükümlülüklerin neyi kapsadığını da bilmiyor kendisi.
işi gücü - tarihin en basic powerpointine 238742983472 punto ile yazı yazıp "Erencan açar mısın" demek.

her ay buna çalışıyor adam.

Haklı muhalefetin her zaman başımın üstünde yeri var. Kendi kafasını ultimate düşünce olarak mikrofon hastalarına uyuzum ama.

Youtube kesiyor ve vergi var ayrıca.

Ucte biri gibi bir para gaye gidiyor. YouTube çok kesiyor bildiğim.

biliyorum youtube pay alıyor kenidne vs - biz mesela vatandaş olarak GS'nin kapısını çalıp .

"merhaba babalar ben size 100 TL vermek istiyorum bağış / yardım ...nasıl yaparız" diyebilir myim (demek istediğim store/ürün alma haricinde direkt para verebilir mi biri kulübe divan vs üyesi olmadan)

asdasdasd.jpeg

M.Ö : İnek öğrenci profili (isim kısaltmasıda oturmuş)

D.Ö : arka sıradan konuştuğu için öne alınıp not alıyormuş gibi yapan ama çöp adam/ X O X tarzı karalamalar yapan öğrenci profili

@Barış Savaş yazan Dursun başkan yeni avatarın olmalı.

biliyorum youtube pay alıyor kenidne vs - biz mesela vatandaş olarak GS'nin kapısını çalıp .

"merhaba babalar ben size 100 TL vermek istiyorum bağış / yardım ...nasıl yaparız" diyebilir myim (demek istediğim store/ürün alma haricinde direkt para verebilir mi biri kulübe divan vs üyesi olmadan)
Makbuz karşılığında Galatasaray Spor kulübü derneğine teberru yaparsın :)

asdasdasd222.jpeg

bu adamı nedense hiç dinlemek istemedim - dinlemiyorumda ama hararetli garip şeyler diyor sanırım 22 sene öncesi falan filan diyor - Belmas diyor.

Derneğe yapılabilir bağış. Bjk ve Fb yardım kampanyalarını hep dernek üzerinden yaptılar.

bu adam ne diyor ya

başkan BB'den çıkıyoruz diyor

adam çıkmış "bu borcu kapatacak ne programımız var" diyor. 2 senedir ne izliyon amca sen yav - 50 tane finansal yapılanma sunumu yapıldı . ayrıca herkese açık yerde açık açık para planı konuşulur mu ? tam idiyot bazıları ya

Derneğe bağış yapılabiliyor olması lazım net bilgim yok o konuda...

Amatörlerde temel sorun bütçe ama bunun yan sorunları da var bu da kulüp kaynaklı. Kulübün yöneticisi sırf liseden arkadaşı diye takıma hoca buluyorsa ya da Karşıyaka'sı Bjk'si aynı bütçeyle bizden çok daha iyi takım kuruyorsa burada sadece para yok diye kandırılmayalım.

Üst Alt