6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Şubat 2023 Türkiye Depremi #2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle eskiyaliga can kurban icimin yağları eridi..
Neftret sıralamam

1. Binayı yapan müteahhit ve onaylayanlar

2. Yağmacılar + Depremzedelerin zor durumundan istifade eden işletmeler ..Ben ikisi arasında bir fark görmüyorum..
polis ve askeriyeyi kaldıralım o zaman herkes kendi hukukunu uygulasın!

kendilerini yeni istanbul havalimanına bekleriz o zaman fiyatlardan bu kadar şikayetçiyseler!

polis ve askeriyeyi kaldıralım o zaman herkes kendi hukukunu uygulasın!

kendilerini yeni istanbul havalimanına bekleriz o zaman fiyatlardan bu kadar şikayetçiyseler!

Polis ve asker yasal olarak birşey yapamıyor ki ..
Ayrıca burada bir mağduriyet söz konusu insanlar depremden kaçıyor akıl sağlıkları gitmis sen fiyatı bir tık dusurecegine bunu kullanıp 10 liralık bisküviyi 40 lira diyorsun .
Samimi söylüyorum kaç gündür şöyle bir haber bekliyorum rahatladım darısı diğer fırsatçıların başına ..

Elbette her can çok kıymetli ama bakıyorum 10 binlerce insan ölmüş daha fazlası enkaz altında 79. Saat çıkarıldı 150. Saat kurtuldu 160.saat mucizesi.. Tamam herkese moral oluyor bu mucizeler de geride kalan yitip giden canlar konusulmuyor ne hikmetse..
Umarım böyle böyle gündem sogutulmaz cogu haber kanalinda artık sadece bu kısım gösteriliyor..
Burada ihmali olan herkes hesabını vermeli asıl sogutulmamasi gereken olay bu ..Sen gerekli cezaları vermezsen tedbirini almazsan ileride karsilacagin doğal afetlerde yine gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi olursun..

yoruldum ve psikolojim alt üst oldu bu depremden.24 yasında tansiyon hastası olmak iyi bişey değil.gözlerime kadar vuruyor,üzüldüğümde.yardımımı da yaptım,daha da yapacagım.ama bu baslıktan uzak duracagım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt