Haber - Bülent Uygun: "Sosyal medyadan anamıza avradımıza bacımıza küfreden onun bunun çocuklarına söyleyecek bir şey yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Bülent Uygun: "Sosyal medyadan anamıza avradımıza bacımıza küfreden onun bunun çocuklarına söyleyecek bir şey yok"

1713817803829.png

Süper Lig'in 33.haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Sivasspor ile 2-2 berabere kalarak lider Galatasaray'ın 4 puan gerisine düştü. Karşılaşmanın ardından Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun maça dair değerlendirmelerde bulundu.

Bülent Uygun:

"İzleyenlerin keyif aldığı, temposu yüksek, bol pozisyonlu bir maç oldu. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Fenerbahçe bugün Konferans Ligi kupasını kazanabilecek kadrosuna sahipken talihsizce elendi. Sendromlar, sezon içerisinde yaşadığı aksiliklerle birlikte bizim maç daha önem taşıyordu. Biz ise UEFA Kupası'na katılabilmek adına bu maçlarda alacağımız puanlar bizi çok daha iyi yerlere getirecekti. Beşiktaş'ı yendik. Trabzonspor'u yendik. Galatasaray'la berabere kaldık. Bugün de Fenerbahçe'ye karşı pozisyonlar versek de pozisyonlara girdik. Futbolcularımızı kutluyorum."

"Sosyal medyadan anamıza avradımıza bacımıza küfreden onun bunun çocuklarına söyleyecek bir şey yok."

"Sivasspor taraftarlarından bizi linç edenlere sahip çıkması için özellikle ricada bulunacağım. Ben artık yoruldum. Her birinden 100'er bin TL tazminat davası... O caps'ler var ya o caps'leri de ben sokacağım bir yerlere. Sonra görecekler benim kim olduğumu. Kalabalıkta konuşanın tenhada şeyi olmazmış. Bakacağız."

"Herkes TC kimlik numarasıyla sosyal medya hesabı açacak. Cezayı da onun üzerinden yiyecek. Belki biraz disipline olurlar. Yoksa bu işin sonu iyi değil. Sahte hesaplar, sahte isimler... Sen benim namusuma, şerefime dil uzatıyorsun bir de utanmadan iftira atıyorsun. Biz 1 dolara... Neyse ya..."

Buraya uzun uzun ruh halini yazardım da... Özetle başkanım hasbel kader birşey oldu. Aslında bizim adam dışarı atacaktı ama senin malak oyuncuların bizim adamın ayağına vurdu. Ne oldu neler yaşandı ben de anlamadım. Millete de çaktırmayayım diye Avrupa falan dedim işte...

Bülent Uygun: "Sosyal medyadan anamıza avradımıza bacımıza küfreden onun bunun çocuklarına söyleyecek bir şey yok."

Üst Alt