Haber - Bülent Uygun: "Sosyal medyadan anamıza avradımıza bacımıza küfreden onun bunun çocuklarına söyleyecek bir şey yok" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Bülent Uygun: "Sosyal medyadan anamıza avradımıza bacımıza küfreden onun bunun çocuklarına söyleyecek bir şey yok"

Basın toplantısında ne yaladı be. Galatasaray hariç her takımın hakkı yeniyor dedi resmen. Yalaka. Kazara puan alabildi.

Bülent Uygun, Ali Şaşal Vural, Bartuğ Elmaz, İbrahim Akdağ bu adamlara rağmen Sivasspor 1 puan kazanmıştır sen kazandırmadın.

Takımda 2-3 tane karakterli oyuncu olmasa maçı satmak için her yolu denedin yorulmuş ve yürüyecek hali olmayan fenere karşı geçiş futbolu bile oynatamadın geriye çekirdin rakibi az koşmasına daha az yorulmasına müsaade ettin.

Birde sosyal medyaya TC ile girilmeli filan demiş. Atalarımızın bu durum ile ilgili çok güzel bir lafı var:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Haklı. Çok atıp tuttunuz burada. twitter da kimbilir neler oldu. Bense Sivas ın Avrupa için puana ihtiyacı olduğunu yazdım. Önemli olan haklı çıkmak değil. Gelişmeleri okuyabilmek.

Bizim maçta da böyle oynatsa keşke; çift hane bile görebiliriz, abarttığımı sanmıyorum...

Kapalı defans yapan takım sertlikle de yıldırmaya çalışır rakibi. Yumuşak yumuşak, rakibin paslaşmalarla topu sürekli sağdan sola, soldan sağa çevirmesine, sıfıra inmesine izin veren bir futbol anlayışını daha önce hiç görmemiştim. Ortaya çıkan skor, tamamen FB nin beceriksizliği, yılgınlığı, acizliği...

Bizi zorlayan takımlar, orta sahada direnç koyan, iyi pas yapanlar oldu hep. Bu tarz oynayan bir rakibe karşı 30 kez filan korner kazanır, sadece bunlardan 2-3 gol yazarız. Ekstra bireysel hata olmadıkça gol de yemeyiz; heriflerin hücuma dair hiçbir planları yoktu...

Üst Alt