Haber - Bülent Uygun: "Sosyal medyadan anamıza avradımıza bacımıza küfreden onun bunun çocuklarına söyleyecek bir şey yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Bülent Uygun: "Sosyal medyadan anamıza avradımıza bacımıza küfreden onun bunun çocuklarına söyleyecek bir şey yok"

Bize karşı sezonun oyununu oynayacak Sivas. İlk faulu 64. Dakika da yapmış. Bizde çok sert oynayacaklar.

Bülent Uygun: "Sivasspor taraftarlarından bizi linç edenlere sahip çıkması için özellikle ricada bulunacağım. Ben artık yoruldum. Her birinden 100'er bin TL tazminat davası... O caps'ler var ya o caps'leri de ben sokacağım bir yerlere. Sonra görecekler benim kim olduğumu. Kalabalıkta konuşanın tenhada şeyi olmazmış. Bakacağız."

Bülent Uygun: "Herkes TC kimlik numarasıyla sosyal medya hesabı açacak. Cezayı da onun üzerinden yiyecek. Belki biraz disipline olurlar. Yoksa bu işin sonu iyi değil. Sahte hesaplar, sahte isimler... Sen benim namusuma, şerefime dil uzatıyorsun bir de utanmadan iftira atıyorsun. Biz 1 dolara... Neyse ya..."

Üst Alt