İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi

Cevap: İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fesh edildi

GS.org'a girmeye cekiniyorum acikcasi. "Delinho Galatasaray'da" diye bir banner cikarsa kalpten giderim heralde

ulan bu ne biçim iş,hem kovuyor hem kapımız açık diyor,hem sözleşmesini feshediyor hem jübilesini yapabilir diyor..Bu basın toplantısı tarihe geçer,saçmalık ötesi

Aslında üzülmez bir şeyler diyecekte diyemiyor (oda Sabri gibi işte kavgacı gibi sert ama aslında öyle değil) :D

Törenle kovulan adamı da ilk defa görüyorum.

-------

Demirören: "37 yaşındaki kaptanımızı kadro dışı bırakıp, A2 takımına göndermezdim. Ben bir oğlumu kaybettim ama İbrahim'e jübile teklif ediyoruz."

Demirören: "Kadro dışı kararını hocamız verdi biz de uyguladık."

Üzülmez: "Başkan bu toplantıda yanımda olmak istedi ben de saygımdan kabul ettim."

Üzülmez: "Ankaragücü maçında uğradığım hakaret karşısında kendimi kaybettim. Ben bir kişi hariç kimseyle kavga etmemeiş bir oyuncu olarak hassasiyetimi kamuoyunun takdirine, beni bu şekilde davranmaya mecbur bırakan arkadaşımı da vicdanı ile başbaşa bırakıyorum.

Üzülmez: "Bugün benimle vedalaşan personel kardeşlerimi de gözyaşlarıyla görünce, görevimi layıkıyla yaptığımı düşündüm. Tabiiki güzel bir şekilde bırakmak isterdim ancak alehime yapılan bu davranış karşısında kendimi kaybettim. Karar artık verildi. Benim üzerime düşen görev, 11 yıl şerefle hizmet ettiğim Beşiktaş'a aynı şekilde veda etmektir. Ben Beşiktaş'a hiçbir zaman zarar verecek bir harekette bulunmadım. Beni ben yapan, bu camia ve taraftardır. Bundan sonraki kariyerimle ilgili ne karar alırsam alayım, bundan sonra her zaman Beşiktaş'ı kalbimde taşıyacağımı belirtmek isterim. Bu şekilde kulüpten ayrıldığım için çok üzgünüm. Ancak basın mensupları olarak siz de beni tanıyorsunuz ve bir yanlışım varsa sizlerden de özür diliyorum. Herkes hakkını helal etsin"

Demirören: " Lider olan kaptan herkese örnek olmak zorundadır. Bizim vizyonumuz dünya kulübü olmaktır. Dünyanın takip ettiği Beşiktaş'ta bu hareket kabul edilemez."

Bu kararın ağır olup olmadığı ile ilgili bir soruya ise

Demirören: "Beşiktaş'ta artık bazı şeyler değişti. Eskiden olan olaylar antrenman sahasındaki soyunma odasında olmuştur. Buradaki olay Ankaragücü maçında soyunma odasında olmuştur. Artık Beşiktaş'ta bazı şeyler değişti ve bazı kurallar artık uyglanmak zorundadır. "

Kaptanlıklarla ilgili bir soruya ise;

Demirören: Yeni bir kaptanlık yapısı oluşturacaklarını söylerken bu toplantının demokratik bir ortamda Türkiye'de ilk kez yapıldığını ve bu konuşmalardan sonra fazla yoruma gerek kalmadığını söyledi.

Demirören: "Altyapımız her zaman Üüzlmez'e açıktır. Her zaman bizde hoca olarak çalışabilir. Ancak Beşiktaş'ın kuralları ve örf ve adetlerine uymak zorundayız. Biri bir yerde Beşiktaş kaptanı bir futbolcuyu dövdü dese Türk futbolu kaybeder."

Üzülmez: " Dövme kelimesi yanlış, kimseyi dövmek kimsenin haddine değildir."

Demirören: "Tabiiki dövme değil, yumruk atmadır. Ben bunu genel söyledim. Saha içinde her futbolcu küfür edebilir. Ediyor da..."

Üzülmez
: " Ama kimse kimsenin yüzüne bakarak bunu yapamaz. Ben 37 yaşında iki çocuk babasıyım."

Demirören: " Bu oyuncu Üzülmez dışında bir oyuncu olsaydı, takımın dönüş uçağında bile olamazdı."

Bundan sonra ne yapmak istediği ve futbola devam edip etmeyeceği ile ilgili bir soruya da;

Üzülmez: "Fiziki olarak kendimi iyi hissediyorum. Oynayabilecek durumdayım ama kararımı vermedim. Kısmet. Ancak şu anda bu olayın üzüntüsünü sizlerle paylaşıyorum. "

Demirören: "Beşiktaş yönetimi olarak biz her türlü yardıma hazırız. Başka takıma gitmek isterse kolaylık yaparız. Çünkü onun bize verdiği hizmeti kimse veremez. Ancak bütün teknik kadronun görüşlerinin ve oyuncuların söylediklerinden yazılan bir rapor doğrultusunda bu karar verildi. Kardenizli bir Türk erkeği sağa sola bakılarak küfür ediliyorsa bunu kendi üstüne alabilir. Toraman da bir şey yaptıysa bunun cezasını mutlaka çekecektir."

yıldırım demirören gel öpiyim diyor. deli ibonun hadi nan zaten öptünüz. genemi öpmeye kalkıyosun diye bakışı var komedi:) bunlar niye basın toplantısı yapıyolar hala onu anlamadım..

Demirören,Deli İbo yanlış şeyler söylemesin diye müdahale etmek için katılmış toplantıya resmen,adamı konuşturmadı..

Aynısı Galatasaray'da olmuş olsaydı adı vefasızlık olurdu ,senelercede gündemden düşmezdi.

Serdal Adalı,Demirören falan gerçekten konuşmayı bilmiyorlar.Fener ve Galatasaray böyle değil.

Akıl var mantık var.Ben gidip tvye çıkacağım ve oyuncum dövdü toramanı diyeceğim.Bu cümleyi yanlış kullanması bile saçmalık.

Sene sonunda Hakan Balta, Ayhan, Mustafa Sarp, Barış falan 2'ye 2 kapışsalar da bizde onları göndersek.

Şaka bir yana yazık oldu Üzülmez'e. Bjk taraftarının tepkisini merak ediyorum.

Üst Alt