İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi

Cevap: İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fesh edildi

NTV Beşiktaş muhabiri Hakan Gündoğar, sözleşmesi fesh edilen İbrahim Üzülmez'le görüştü ve deneyimli futbolcuların açıklamalarını canlı yayında aktardı.

Gündoğar, olayın Ankaragücü maçının devre arasında yaşandığını kaydeden Üzülmez'in, İbrahim Toraman'ın soyunma odasında küfür ettiğini ve bu olayın ardından gerginleşen ortamda milli futbolcuya yumruk attığını kabul ettiğini aktardı.

Üzülmez'in yatpığı açıklamalar şu şekilde; "Yaptığım hareket doğru değildi, bu olayın yaşanmaması gerekiyordu. Ancak bunca yıl bir çok hocayla çalıştım. Neden bir kişiyle sorun yaşadım, bunun da sorgulanması lazım".

"Bu yaptığım yanlış ve ani bir reaksiyondu. İbrahim Toraman'la konuşabilirdim ama kendime hakim olamadım. Belli bir yaşa gelmiş bir oyuncuyum ve küfür duyduğumda kendimi tutamadım."

"Futbolu bırakma kararı almadım. Beşiktaş yönetimi bana 'istediğin zaman jübileni yapabilirsin' dedi."

"Alınan karara saygı duyuyorum. Beliktaş yönetime ve Schuster'e kırgın değilim. Onlar bizim için mesai harcıyorlar. ikinci sefer böyle bir olayın olması kararın alınmasında etkili oldu. Yaptığımın farkındaydım ama geri dönüşü olmayan bir tepkiydi."

"Kimse unutmasın ki ben her zaman Beşiktaşlı İbrahim Üzülmez'im ve Beşiktaş kaptanı İbrahim Üzülmez olarak anılacağım"

Öte yandan İbrahim Üzülmez bugün saat 15.00'te Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın açıklaması yapacak.

bjk gerçekten tabuları yıkmaya çalışıyor 1 maç oynayıp 10 maç yatan bobo ya yol veriyorlar ibrahim üzülmez ede yol verdiler iyi yoldalar.

Yıldızlarımız bu olayları görüp başka yerde anlatırsa ne yaparız tarzında bir cümle kurdu dimi Yıldırım demirören..Tam olarak böyle olmasada.

İbrahim uzulmez efendi bi insan, yalnız Toraman'ı 20 kere istinyede gördüm çok gıcık hırbonun teki + İbo emektar bi futbolcu, yazık diyorum.

Şu anda NTVSpor'da basın toplantısı düzenliyorlar Yıldırım Demirörenlw birlikte.

Bir İ.T. için İbrahim "Deli" Üzülmez harcanır mı yahu?

Aha Demirören başladı yine bizi dünya takip ediyor vs... :D

Görende toramanı iyi topçu sanacak üzülmeze ihtiyaçları vardı hala.Senelerdir golleri yediren toraman değil miydi

Demirören, dövüyór diyor, Ibo araya giriyor, dövmek degildi bu agaa. :D

demirören dünyanın izlediği bir beşiktaş dan bahsedyor hangi dünya izliyor bunları biz başka bi dünyadamı yaşıyoruz :eek:

Dünya takip ediyor evet,

Bu kadro ile nasıl sürünülür onun dersini veriyorsunuz,tüm dünyada hayretle sizi izliyor.

Üzülmez yanlış cümle kurmasın diye mi yanında bu demirören..Tabi gelmiş yanında duruyor adamda pek laf edemiyor.

ibrahim üzülmezi klübe alın. bide gelsin bizim hakan baltayı tokatlasın:D:D

Üst Alt