İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi

Cevap: İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fesh edildi

İdmanda ve soyunma odasında her kavga eden takımdan gönderilse... Çok örneği var bunun, para cezası verilir, kadro dışı bırakılır, mesele takım içinde çözülür, sezon sonu geldiğinde arıza devam ediyorsa hatlar kesilir, taraflardan biri gider, olmadı ikisi de yollanır.

İbrahim Üzülmez'in veda toplantısına katılan Beşiktaş Başkanı'nın amacı belli. Taraftar tepkisi büyük ve o pazubandı hediye edip ya da "alt yapının başına geç" deyip kendince durumu yumuşatmaya çalışıyor. Bu medyaya yansıyan ikinci olay ama ben fazlasının da olduğunu tahmin ediyorum. Üzülmez adaşına hiçbir zaman sevmedi. Takım içindeki hiyerarşide Toraman'ın da onu uzun zamandır takmadığı küfür edecek kadar cüreti olduğundan belli...

İbrahim Üzülmez "Delinho" bugün gitti ama Toraman'ın da ipini çekti. Bu basın toplantısını izleyip gözü dolmayan futbolsever azdır. Bazı adamlar saflığı, adamlığı; renkler üstüdür. Üzülmez de böyle bir adamdı. Neyse o işte... Beğenirsen, beğenmezsin ama "Deli İbo" budur....

Yukarıdaki fotoğraf 1 Nisan 2010 tarihli posttan. O tarihte Beşiktaş, fotoda görünen isimlerle sözleşme yenilemişti. 5 futbolcudan üçünü yaşı 35 ve üstüydü. Bu imzaların doğru bir transfer hamlesi olmadığını yazmışım o tarihte.

Bu oyunculardan ikisi gitti. Üzülmez'in de dün ipi çekildi. Rüştü de sezon sonunda gidecek. Beşiktaş tribünlerinin İbrahim Toraman'ı da bu takımda barındırmayacağına inanıyorum. Beşiktaş, Ankaragücü maçına "31 yaş" ortalaması bir takımla çıktı ve kaybetti. Birileri hep yanlış yapıyor ama bedelini başkaları ödüyor...

Aceto

2 tarafta ayıp etti oyuncular toramanın küfür etmediğini söylediler ibrahim üzülmez bir efsane olarak kalacak perşembe günü taraftar gereğini yapar bana göre kaptanlıgı alınıp bir süre kadro dışı bırakılmalıydı hatta fatih tekke gibi oynatılmasaydı ama kovulması içime dert oldu toramanında ipi çekildi mecburuz ama toramana yerine oynacak bi ferrari var sene sonu gider büyük ihtimal

Sabri ile ikisi iyi yardırırdı.

-----------Zapata-Aykut-Ufuk---------

Sabri------Neill-------Servet----İbrahim

-::------------Cana--------------::---

-::---------Yekta-----Culio-------::---

-::-------------Baros-------------::---

62665F61635F636162625162676B646A6B61656794957BA3.jpg

2 defa kavga edipde kulüpten kovulanların haklı olduğu tek ülkeyizdir bence yada yanılıyor olabilirim:) bjk yönetimi kesinlikle doğru bir karar vermiştir. futbolcular artık akıllı olsun bütün kulüplerin yapması gereken bişey bizde misimoviç le başladık bu işe Türk futbolunun önü açık.

tupcu cok sacmaladi.

dunya takip ediyor ondan mecburduk diyor.

takimdaki futbolcularin cogu portekizli,portekiz milli takiminda oynarken oyunculari,scolari rakip futbolcu ile kavga etti,o konusulmadi ibo mu konusulacak:D

2 tarafta ayıp etti oyuncular toramanın küfür etmediğini söylediler ibrahim üzülmez bir efsane olarak kalacak perşembe günü taraftar gereğini yapar bana göre kaptanlıgı alınıp bir süre kadro dışı bırakılmalıydı hatta fatih tekke gibi oynatılmasaydı ama kovulması içime dert oldu toramanında ipi çekildi mecburuz ama toramana yerine oynacak bi ferrari var sene sonu gider büyük ihtimal

bende bunu anlamiyorum, furkan kardes sen bjk yi bizden daha iyi biliyorsun, sana bir soru: deli ibo küfür etseydi ve i.t yumruk atsaydi, sence i.t'nin sözlesmesi feshedilirmiydi?aslinda cevap gayet net, stoper olmadigindan o biraz sikardi iste...türk futbolu bu düsünceyle hicbir yere varamaz.kavga ettiler diye birinin sözlesmesini fes etti, digerine birsey yok, cünkü kadro disi kalsa, yerine oynayacak adam yok,nerde mertlik,,, al sana adalet.

Yaptığı yanlış olabilir ama böyle bir emektar bunu haketmiyordu bence.Bir süre kadro dışı bırakılabilirdi mesela.:/

bende bunu anlamiyorum, furkan kardes sen bjk yi bizden daha iyi biliyorsun, sana bir soru: deli ibo küfür etseydi ve i.t yumruk atsaydi, sence i.t'nin sözlesmesi feshedilirmiydi?aslinda cevap gayet net, stoper olmadigindan o biraz sikardi iste...türk futbolu bu düsünceyle hicbir yere varamaz.kavga ettiler diye birinin sözlesmesini fes etti, digerine birsey yok, cünkü kadro disi kalsa, yerine oynayacak adam yok,nerde mertlik,,, al sana adalet.

Ben yönetim haksız demiyorum normalde bunu yapan birinin cezası belli karar dogru ama beşiktaş formasını en çok giyen adam 3 yıldır kaptanın bu şekilde yollanması yanlış anlatılanlara göre ibrahim toraman küfür etmemiş buda gösteriyorki yönetim kişi farketmezsizin adam yollayabiliyor diğer oyunculara göz dağı verdi

2008'de antrenmanda terlik giydi diye yine dövmüştü Toramanı ilk değilki bu husumet.

Ben yönetim haksız demiyorum normalde bunu yapan birinin cezası belli karar dogru ama beşiktaş formasını en çok giyen adam 3 yıldır kaptanın bu şekilde yollanması yanlış anlatılanlara göre ibrahim toraman küfür etmemiş buda gösteriyorki yönetim kişi farketmezsizin adam yollayabiliyor diğer oyunculara göz dağı verdi

Furkan arkadas, sana bir soru sormak istiyorum, üzülmezin yerinde guti veya quaresma falan olsaydi, sence yönetim bu karari alirmiydi?samimi cevap bekliyorum...

İbrahim Üzülmez yalan söyleyecek değil. Boşu boşuna yumruk atacak adam da değil. Yıllardır bu takımda ve tek bir kişiyle sorunu varsa bu işte bir iş var.

Bu olay bizde Ayhan'a yapılsa yönetim antrenörü kovar. Helal olsun Beşiktaş yönetimine.

Üst Alt