James Webb Uzay Teleskobu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bak bak isimlere falan bak. yaratılış sütunları, cernde de tanrı parçacığı falan. apollolar, şivalar vs aga tamam ya hizmet ettiğiniz varlıklara devam edin de hepten gözümüze de sokmayın ya. vatikanda yılan bina, papanın oannes tasviri elbisesi vs binlerce yıldır sömürdünüz milleti be dikin şu babil kulesini tekrar da siz de rahat edin artık heh. nasa fotoşoplarla devam koçum. sucuktan sonra yakında zoomlu menemen çekerler bilmemne bulutsusu falan diye;D

bak bak isimlere falan bak. yaratılış sütunları, cernde de tanrı parçacığı falan. apollolar, şivalar vs aga tamam ya hizmet ettiğiniz varlıklara devam edin de hepten gözümüze de sokmayın ya. vatikanda yılan bina, papanın oannes tasviri elbisesi vs binlerce yıldır sömürdünüz milleti be dikin şu babil kulesini tekrar da siz de rahat edin artık heh. nasa fotoşoplarla devam koçum. sucuktan sonra yakında zoomlu menemen çekerler bilmemne bulutsusu falan diye;D
Tam gökçektvde şöyle bir programa denk gelmiştim. ://

3D31295E-4DE4-4009-AB1D-E334EC87795E.jpeg

Biz gulyabaniden korkardık bunlar daha fenasını çizgifilm diye seyrediyor

Değişik nesil
Geçen body parts öğretiyorum çocuklara, ana sınıfında. El kol bacak onları anlattım öğrettim, pekiştirmek için kendi canavarimizi yapicaz dedim, 3 gözü var diyeceğim ingilizce, onlarda anladığı kadar cizecekti. Birisi beni dinlememiş kapkara bir kız çizmiş televizyonun önüne. Bu ne dedim, hani dedi televizyondan çıkıp seni öldüren kız var ya onu çizdim samarayi çizdim diyor 4 yaşında çocuk. Ben ortaokulda-lise hatirlamiyorum halka filmini izleyip anamgilin yanında yatmistim, bunlar 4 yaşında resmini ciziyor

Tam gökçektvde şöyle bir programa denk gelmiştim. ://

Ekli dosyayı görüntüle 180812

8 Kasım'da ne olacakmış diye yayına baktım da bu adamlar fantastik bir kafa yaşıyor. Söylediklerine gerçekten inanıyorlarsa derhal şizofreni tedavisi için hastaneye yatırılmaları gerekiyor.

Adamın iddiası ve çözüm önerisi beni benden aldı:

mustafa kurnaz yaptığı açıklamada, "8 kasım'da yer yerinden oynayacak. geçtiğimiz aylarda bill gates, '8 kasım'da biz dünyanın rezonansına müdahale etmek istiyoruz' dedi. 8 kasım'da bir ay tutulması var. ve bir ritüeli temsil ediyor. 8 kasım'da böyle bir olay olacağını anlatıyor. the economist'in bir kapağı var. dünyanın dönüşü 7,8 herz şu an. the economist'te 6,78 rezonans olarak gösteriliyor. bu rezonansla hiçbir ağaçtan meyve, sebze alamazsınız. dünyanın titreşimi bozulur. bill gates, müdahale ederse dünya açlık ve sefalete mahkum olur. bitkiler yetişmez, kuraklık oluşur ve kıtlık meydana gelir. lütfen pencerelerinizi keçe ile kapatın" uyarısında bulundu.

Son düzenleme:
Üst Alt