# Pierre-Emile Højbjerg - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Pierre-Emile Højbjerg

Transfermarkt da haber var bununla ilgili. Söylediklerini tercüme edeyim:

"Gitmek istiyorum ve bana uygun birsey ariyorum. Belli olan birsey var o da topclass bir takim olmayacagi. Her yere bakiyorum, artik Ingiltere,Italya,Ispanya ya da Almanya mi olur ama önemli olan bana uyan birsey olmasi. Menajerim arayis icinde, artik onun ellerinde hersey.

Perspektifi olan bir yer bulmaliyim, bu benim icin önemli daha 20 yasindayim ama yeterince seyler yasadim.

Bayern de tabi ki oynamak isterim. Dünyanin en iyi takimlarindan biri. Belki ileride bir daha bulusabiliriz."

Sabah yedirmezler demistim de bu dediklerini okuduktan sonra bu cocugu ayartmak zor olmamali gibi geliyor bana. Biraz agzi laf yapan ve is bilen bir adam bunu hemen tavlar bence.

Türkiye'ye gelmez bu çocuk, bu yaşta çocuklar çok para peşinde değiller (hoş zaten para da yok), danışmanları var kariyerleri gelişsin diye uğraşıyorlar. Emre Can da kiralık gelmeyi kabul etmemişti.

Yukarda 4 ligin ismini saymış, İngiltere'den ve Almanya'dan teklifler var bu çocuğa, ama Benfica'ya gidebileceği konuşuluyor. Benfica iyi teklifle bastırmış. Benfica'ya giderse bence çok akıllı bi transfer yapmış olur.

Bana göre danışmanlarında akıl varsa Bundesliga veya Juventus'tan filan teklif yoksa Premier lig yerine Benfica'ya yönlendirirler bunu, çünkü orda iyi gelişir ve ordan çok iyi transfer yapabilir.

Bu çocuğun böyle pazarı varken Türkiye'yle işi olmaz.

Ayrıca Benfica Gaitan'ı 25 milyona Atletico Madrid'e satıyormuş ve Zivkovic'i de bonservissiz almak üzereymiş. Transfer böyle yapılır.

Başta biz olmak üzere Türk kulüpleri Portekiz kulüplerine biraz dikkat etmeliler bence.

Son düzenleme:
biraz baktım (gerçi youtube videolarından pek anlaşılmaz ama )

EPL'de ortasaha oynamış genç adam yav...

Bilenler şu Bologna'daki Dominguez ile karşılaştırma yapabilir mi artı eksi gibi

Üst Alt