Selçuk İnan'ı Gönderme Nöbeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan'ı Gönderme Nöbeti

Galatasaray'ımıza her türlü zarar veren, kaptanlığı ayaklar altına alan bu şahsiyeti göndermek için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.

Bu konuda Selçuk'u yerden yere vurup, verdiği zararları anlatacağız. En kısa sürede defolması dileğiyle.

Umarım gönderilişi böyle bir nöbet ile olmaz ki böyle bir nöbet ile de gönderileceğini düşünmüyorum zaten.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kalkc.jpg
tugay-kerimoglu-kaptan.jpg

ASTINIZ ZEHİRLEDİNİZ
136660946415.jpg

YEDİRMEYİZ

hqdefault.jpg

takımda ekonomik krizdeyken bütün futbolcuların aldığı maaşı azaltmalıyız. Kabul etmeyenler gönderilmelidir.

Son düzenleme:
Selcuk her ne kadar son donemde kotu oynasa da emekleri goz ardi edilemez ve kendisi Galatasaray kaptanidir. Bu sekilde gonderilmesini dogru bulmuyorum.

Aynisini Burak'a da yaptiniz, adam para kazandirarak gitti ve su an onu ariyoruz.

Selcuk her ne kadar son donemde kotu oynasa da emekleri goz ardi edilemez ve kendisi Galatasaray kaptanidir. Bu sekilde gonderilmesini dogru bulmuyorum.

Aynisini Burak'a da yaptiniz, adam para kazandirarak gitti ve su an onu ariyoruz.

-Son dönemde değil 4 senedir kötü oynuyor.
-Galatasaray'da gördüğüm en işe yaramaz ve kötü kaptandır. Rakip futbolcular takım arkadaşlarına saldırırken izler, onları sakinleştirmeye çalışır. Liderlik yapmaz, takımda birlik beraberliği sağlaması gereken kişilerden biri olması gerekirken utanmadan bundan yakınır.
-Burak iyi ki gitti aramıyoruz.

-Son dönemde değil 4 senedir kötü oynuyor.
-Galatasaray'da gördüğüm en işe yaramaz ve kötü kaptandır. Rakip futbolcular takım arkadaşlarına saldırırken izler, onları sakinleştirmeye çalışır. Liderlik yapmaz, takımda birlik beraberliği sağlaması gereken kişilerden biri olması gerekirken utanmadan bundan yakınır.
-Burak iyi ki gitti aramıyoruz.

Nereden biliyorsun liderlik yapmadigini? Medyanin kuklasi olmussun, ne deseler inaniyorsun.

tabi selcuk zaten gonderilirse bu takim kesin sampiyon olur kadikoyde de fenere 5 tane sallar. Hersey Selcuk ile alakali. Duy yonetim sesimizi

Selçuk cok kotu tamam ama bu forum bi adama kafayi taktimi takiyo arkadas her sene bi adam seciliyo durmadan elestiriliyor yapmayin sunu takima ugursuzluk getiriyo

Son düzenleme:
Üst Alt