Selçuk İnan'ı Gönderme Nöbeti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan'ı Gönderme Nöbeti

selçuğa liderlik yapıyor diyen kafa' ne güzel bi kafa'dır lan. içmeden yapıyorsunuz di mi siz onu.

bir de gitse ne olacak ki deyip takıma bu ruhsuzdan daha çok emek verdiği ortada olan sahada görünene sallayan, evlatçı yetiştirme yalama tayfası var.

sahada liderlik etmeye g.tünden başlamalıydı maysronuz, 3 yıldır kaldıramıyor. medyadaki liderlik vasfını bilemem benimde sahada kalkmayan g.tüm ve milyon dolarlarım olsa belki bende şakşakçı tutarım. para bizi bozmasın be cengizim.

Son düzenleme:
Selçuk ve Nigel aynı tip oyuncu değiller ama Nigel kendinden bekleneni verebilirken Selçuk yapması gerekeni yapamıyor.

Selçuk pres yapmak, ikili mücadele veya kafa topu kazanmak, pas araları yapmak gibi öncelikli olmayan beklentileri yerine getiremezken geriden oyun kurmak, koşu yollarına isabetli paslar atmak, oyunu yönlendirmek gibi temel beklentileri de yerine getirmiyor.

Getiremez de. Çünkü bu adam bitik. Selçuk bitti. Hem de iki sene önce bitti. Bunun form düşüklüğüyle falan alakası yok. Fiziği ve kondisyonu ona bu kadar müsade ediyor. Bundan sonra da geriye gitmeye devam edecek.

İki maçtır 32 yaşındaki De Jong'un oyuna kattıklarını görüyorsunuz. Kendisi şu an pek de abartılacak bir isim değil. Ama orta sahamız o kadar kötü ki şu an için eski günlerinden uzakta olan bir De Jong bile gözle görülür bir fark yaratabildi.

Bir de piyasası 5-6 milyon euro civarında olan 28 yaş altı herhangi bir orta saha oyuncusunun takıma katabileceklerini düşünün.

Selçuk gitse bütün maçları kazanamayacağız elbette. Takımın tek sorunu bu değil ama çok büyük olanlarından biri.

Sormasi ayipsa neden sordum aga. :D

2f7.png

kimse gönderemez, iyi oldugu icinmi? tabiki hayir, sirf kazandigi para icin gönderemiyorlar cünkü kimse talip cikmiyordur.

selçuk inan'ın gönderilmesini doğru bulmuyorum . 2019 yılına dek bizi söğüşleyip her maç takımı mahveden adam öyle basit şekilde gitmemeli.
gururu incitlmeli psikolojik işkence çektirilmeli.
bizim yaşadıklarımızı hissetmeli.
* önemsiz ziraat kupası maçlarında 1. dakika tak diye oyundan alınmalı. kaptanlık pazu bandı kale direğine asılmalı .
* a2 takımla çalışmalı
* kadroya girmemeli bonservisine 1 tl yazılmalı
* çıktığı maçlarda formasında galatasaray logosu olmamalı

bunun gibi küçük düşürücü rencide edici şeyler. arkasındaki medya desteği başka türlü kesilmez bunun .
bu sinsi teknik direktörü çetesiyle beraber sabote eden bir heriftir.

bir baslikta sneijdere laf edeceginize selcuga edin yazip (ki herkes ediyor ne zamandir)
diger baslikta kendisine 2019a kadar sozlesme veren aysala geri don diye agit yakiliyor
shit-ul lahana tursusu

bu adam gitmez abartmıyorum cünkü muazzam bir para alıyor

ve de adamın fenerli medyada dahil acayip lobisi var jor farkında ve göt korkusundan kesemiyor kesincede acıklama yapıyor

keske sezonu kapatmis olsa bir sakatlikla nasil olsa gitmiyecek bari kadroya girmesin kendi basina antreman yapsin sikdursunla

Gitmez gitmeyecek. Anti-Sneijder popülizmi revaçta şu anda. Sneijder gidince xelçuk daha ileri çıkabilir goller atıp attırabilirmiş yersen :) Ha evet Aysal geri dönsün bu arada mümkünse.

Kaptanlığı ayaklarına altına aldığına katılmıyorum. Selçuk bu zamana kadar büyük katkılar sağlamış ve de karşılığını fazlasıyla almıştır. Ben de gönderilmesi, ayrıca kadroda genel bir revizyon yapılması taraftarıyım pek çokları gibi. Selçuk'un kontratı Galatasaray'ın mali durumuna ters bir yapıda maalesef. İyi bir kadro ve finansal mimari şart.

bonservisine 1 tl yazılıp forma numarasına işlendikten sonra kamyon arkasına bağlayıp çin'e kadar yürütülmeli.
sanmıyorum ki benim kadar selçuk'tan nefret eden biri olsun .

Üst Alt