Selçuk İnan'ı Gönderme Nöbeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan'ı Gönderme Nöbeti

yapcak birşey yok bunun sözleşmesini uzatan şahsiyete kızmak lazım. Sözleşmesi bitene dek yada yeri dolana kadar gitmez.

Aynı bölgede oynayan adamlar tecrübe kazandıkça daha iyi oynuyor bizimki her gün geriye gidiyor anlamak mümkün değil

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U. Aysal doneminde Selçuk ve Burak'ın ucretlerine zam yapılarak yeni sozlesme yapılmıştı.
Buraktan kurtulduk. Sıra Selçuk ta. Kankasının yanına Çine gitsin.

.
bonservisine 1 tl yazılıp forma numarasına işlendikten sonra kamyon arkasına bağlayıp çin'e kadar yürütülmeli.
sanmıyorum ki benim kadar selçuk'tan nefret eden biri olsun .
.
Ben varım Sabri ile birlikte. Dünki maçta özellikle dikkat ediyorum. Sabri yüzünden sağda kaptırdığı topta yiyorduk golü. Yine hep sağ taraf çökmüştü. Selçuk midemi bulandırıyor hepten insan bu kadar mı fiziksiz olur. Orta saha bu ya orta saha ölmüş bu adam ruhu ölmüş her şeyi ölmüş. 2019 nedir ya 2,5 sene var daha 34 yaş nedir.

.
.
Ben varım Sabri ile birlikte. Dünki maçta özellikle dikkat ediyorum. Sabri yüzünden sağda kaptırdığı topta yiyorduk golü. Yine hep sağ taraf çökmüştü. Selçuk midemi bulandırıyor hepten insan bu kadar mı fiziksiz olur. Orta saha bu ya orta saha ölmüş bu adam ruhu ölmüş her şeyi ölmüş. 2019 nedir ya 2,5 sene var daha 34 yaş nedir.

Selçuk'a bakınca en son ve en hafif hissettiğim duygu bu .
sabri konusunda ise artık kendimi yıprattığımın farkına vardım .

Selçuk'u kim niye alsın?
Burak aka qraL , adam çok kaçırsada atıyodu golünü istatistiksel açıdan avantajı vardı. Şampiyonlar liginde Ronaldo ile kapışmışlığı var gol krallığında. Türkiye'de gol kralı olmuş 2-3 kere. Tabi isterler Çin'den.

Sırf penaltı ve serbest vuruşları iyi diye Çinli de olsalar Selçuk'u iteleyebileceğimizi sanmıyorum. Katar falan inşallah, oda kendi gitmez.

Emre B.oğlu'na bak yaşı 56 oldu tecrübelendikçe daha sağlam durmaya başladı. Fizik olarak gerilese de mental ve teknik olarak gelişir bu tip adamlar.

Selçuk 28-29 olduğu gibi futbolu bıraktı. Hobi olarak çıkıyor maçlara.

Emre B.oğlu'na bak yaşı 56 oldu tecrübelendikçe daha sağlam durmaya başladı. Fizik olarak gerilese de mental ve teknik olarak gelişir bu tip adamlar.

Selçuk 28-29 olduğu gibi futbolu bıraktı. Hobi olarak çıkıyor maçlara.

katılmamak elde değil

iddia ediyorum

emre b. bu takımda olsa şu an liderdik

wesley ile müthiş anlaşırdı

maxresdefault-1432649912.jpg

Göndersek bile yerine Mehmet Ekici gelecek, sonra Mehmet Ekici'yi gönderme nöbetlerine girişeceğiz. Bu kadar çapsız bir transfer politikası başka hiçbir takımda yoktur herhalde bu ligde.

sabri salçuk hakan balta gibi futbol dinazorlarından kurtulmak için sahada ayağını eline ellerine verecek cengaver bir rakibe ihtiyacımız var.

Üst Alt